Sinema Haberleri

Risk of Rain 2 Sistem Gereksinimleri – Risk of Rain 2 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Risk of Rain 2 Sistem Gereksinimleri – Risk of Rain 2 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Risk of Rain 2 Sistem Gereksinimleri – Risk of Rain 2 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Risk of Rain 2 Sistem Gereksinimleri – Risk of Rain 2 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Risk of Rain 2 Sistem Gereksinimleri – Risk of Rain 2 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Risk of Rain 2 oyunu uzayda geçen bir oyundur. Bu oyundaki amaç ekiple veya tek başına hayatta kalmaya çalışmaktır. Çok bi hayli beğeni alan oyunlardan birisi olan Risk of Rain 2 oyunu hâlâ bir çok yeni oyuncuya sahip olmaktadır. Yeni oyuncuların ise ilk incelemeleri gereken konu sistem gereksinimleridir. Risk of Rain 2 oyununun sistem gereksinimleri araştırılmadan bu oyun yüklenmemelidir. Peki Risk of Rain 2 oynamak için gereken sistem gereksinimleri nelerdir? Ayrıntılar bu yazıda…

Risk of Rain 2 Gereksinimleri

Her bilgisayar oyununun sistem gereksinimleri mevcuttur. Bilgisayar oyunu oynayan herkes bunu bilir. Ve her bilgisayar oyununun sistem gereksinimleri birbirinden farklıdır. Sistem gereksinimlerini oyunu indirmeden önce araştırmak gereklidir. Çünkü sistem gereksinimleri oyunun indirileceği PC nin özellikleri ile uyuşmazsa oyun indirilemez. Sistem gereksinimleri aslında PC donanım özellikleri manasına gelmektedir. Oldukça mühim bir unsurdur. Risk of Rain 2 Sistem Gereksinimleri zor gereksinimler değildir. Hemen hemen her bilgisayara inebilecek bir oyundur.

Risk of Rain 2 PC Donanım Özellikleri

Bilgisayar oyunlarıyla ilgilenen bireyler bilgisayarlarının donanım ayrıntı kısmını bilmelidirler. Bilgisayarların donanım özellikleri aslında oyunların sistem gereksinimleridir. Oyunların sistem gereksinimlerinde istedikleri şeyler PC donanım ayrıntı kısmına bakılarak teyit edilebilir. Oyunun bilgisayara uygun olup olmadığı teyit edildikten sonra da oyun indirilebilir. Risk of Rain 2 PC Donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4670
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 680
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 4 GB

Risk of Rain 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Her oyununun kendine özel sistem gereksinimleri mevcuttur. Bunlar oyunun indirilebilmesi ve sorunsuz çalışabilmesi için mühim unsurlardır. Risk of Rain 2 oyununu oynamak için hem minimum hem de maximum sistem özellikleri bulunmaktadır. Oyunun indirilebilmesi için minimum sistem gereksinimleri yeterli gelmektedir. Onlar ise şu biçimdedir:

 • İşletim Sistemi: Win 7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-6100
 • Bellek: 4 GB RAM
 • EKRAN kARTI: nVİDİA gtx 580
 • DirectX: 11
 • Depolama: 4 GB

Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Horizon Zero Dawn Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriLOL – Leauge of Legends Gereksinimleri Nelerdir? LOL – Leauge of Legends Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri tk1Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri – Monster Hunter: World Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi Nedir?NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri – NBA 2K20 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu