Dizi Haberleri

Rick and Morty ve My Neighbor Totoro Aynı Videoda Buluştu

Rick and Morty ve My Neighbor Totoro Aynı Videoda Buluştu, Sinema ve dizi takipçileri için Rick and Morty ve My Neighbor Totoro Aynı Videoda Buluştu konusunu ele aldık.. Yazımızda Rick and Morty ve My Neighbor Totoro Aynı Videoda Buluştu ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Rick and Morty ve My Neighbor Totoro Aynı Videoda Buluştu

Rick and Morty ve Studio Ghibli çatısı altında bulunan My Neighbor Totoro, aynı videoda buluştu.

Hayao Miyazaki’nin başyapıtlarından My Neighbor Totoro animasyon dünyasının en bi hayli beğeni alan karakterlerinden Totoro’yu ilk başta Studio Ghibli evrenine ardından ise her birimizin yaşamına kazandırdı. Bir hastanede tedavi gören annelerine daha yakın olmak için bir köye taşınan iki kız kardeş Mei ve Satsuki’nin Totoro’yla ve çeşitli orman ruhlarıyla ilişkisini ele alan fantastik bir hikâyeyi ele alan My Neighbor Totoro, özellikle Totoro üzerinden Ghibli ve Hayao Miyazaki’yle özdeşleşmiştir.

Şimdi ise vizyona girdiği 1988 senesinden bu yana bir külte dönüşen ve çoğu seyirci aracılığıyla Studio Ghibli’nin yaptığı en iyi iş olarak görülen My Neighbor Totoro’nun tüm dünya çapında birden fazla insanın kalbine dokunan karakter, Rick and Morty ile buluşuyor.

Rick and Morty, Totoro ile Bir Araya Geldi

Son senelerın yetişkinlere hitap eden en iyi animasyon dizileri içinde bulunan ve birbirinden uçuk fikirleri keyifli hikâyelerle seyircilere sunan, Dan Harmon ve Justin Roiland aracılığıyla yaratılan Rick and Morty, 2019’un son aylarında 4. sezonuyla ekranlara geri döndü. İki parça hâlinde yayına giren 4. sezondan sonra bir yıldan uzun süre ekrandan uzak kalan dizi, bu yaz yeni bölümleriyle ekrana döndü. 20 Haziran’da seyirci ile buluşan 5. sezonun 2. bölümünün yayına girmesinın ardından Studio Ghibli evreninin en mühim karakterlerinden Totoro’ya bulunduran bir tanıtım videosu yayınlandı. Adult Swim France’in Instagram hesabı üzerinden yaptığı, claymation olarak da anılan kil animasyonu türündeki paylaşımda, Rick’in Totoro’ya dönüşmüş hâline yer verildi.

Yapılan paylaşım her ne kadar sezonun devamıyla alakalı çok fazla ip ucu vermiyor olsa da önceden evrenine birden fazla bi hayli beğeni alan kişiliği katan Rick and Morty’nin Totoro’yla da bir araya gelmesi dizinin seyircilerini sevindirdi.

Paylaşıma aşağıdan varabilirsiniz.

Kaynaklar: Screen Rant, Colönder

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu