Oyun Haberleri

Returnal çıkış fragmanı merakınızı cezbedebilir

Returnal çıkış fragmanı merakınızı cezbedebilir, Oyun severler için Returnal çıkış fragmanı merakınızı cezbedebilir başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Returnal çıkış fragmanı merakınızı cezbedebilir ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Returnal çıkış fragmanı merakınızı cezbedebilir

Playstation 5 için özel olarak geliştirilen Returnal çıkış fragmanı ile karşımıza çıktı. Yapım aşaması bir süre önce sona eren ve çıkış tarihine yalnızca iki gün kalan oyunun bu fragmanı hikayes yönünden merakınızı cezbedecek bazı detaylar içinde yer alıyor. Yayınlanan çıkış videosunda hem hikayeye dair mühim ayrıntılara hem de oynanış enerjiklerine yer verildiğini göze çarpıyor. Döngüler üzerine kurulu bir dinamiğe sahip olan Returnal’ın bu videosunda da bu döngü kısmına vurgu yapıldığı gözüküyor.

Returnal çıkış fragmanı yayınlandı

Returnal ilk 20 dakika

Returnal Hakkında

Astra adı verilen bir uzay araştırma birliğinin üyesi Selene, şekil değiştiren bir gezegene zorunlu iniş yapar. Bu gezegende tek başına mahsur kalan Selene, hayatta kalmak için antik bir medeniyetin kıraç topraklarını araştırmak ve canını dişine takarak mücadele etmek zorundadır. Tekrar tekrar yenilir ve her öldüğünde yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır.

Returnal’ın savaş sahnelerinde göz alıcı görsel efektlere ve mermilerin cehennem gibi havada uçuştuğu kapışmalara tanık olacaksınız. Her döngü size yeni kombinasyonlar sunacak. Bu nedenle her seferinde hayatta kalabilmek için sınırlarınızı zorlamanız ve farklı stratejiler belirlemeniz gerekecek. Tekrar oynanabilirliği bi hayli fazla yüksek olarak tasarlanan ve bu yönteme uygun biçimde değişen dünyasıyla Returnal, sizi üzerinizdeki ölü toprağını atarak her doğuşta yeni ve gelişen zorluklara karşı mücadele etmeye davet ediyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu