Oyun Haberleri

Resident Evil Village yapımcısı 13 yıl sonra Capcom’dan ayrıldı

Resident Evil Village yapımcısı 13 yıl sonra Capcom’dan ayrıldı, Oyun severler için Resident Evil Village yapımcısı 13 yıl sonra Capcom’dan ayrıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Resident Evil Village yapımcısı 13 yıl sonra Capcom’dan ayrıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Resident Evil Village yapımcısı 13 yıl sonra Capcom’dan ayrıldı

Oyun dünyasından bir transfer haberi daha geldi ve tam 13 yılı aşkın bir süredir Capcom bünyesi altında çalışan Peter Fabiano, kendi sosyal platform hesapları üzerinden firmadan ayrıldığını açıkladı. En son Resident Evil Village projesinde bulunan ve oyunun mühim isimlerinden birisi olan Fabiano, bundan sonraki çalışmalarını Bungie şifrketinın çatısı altında yürütecek.

Resident Evil Village yapımcısı Peter Fabiano, Capcom’dan ayrıldı

Capcom Global Production ekibinin mühim isimlerinden birisi olan Peter Fabiano, özellikle son haftalarda Resident Evil oyunlarında aktif olarak görev almıştı. Resident Evil Village dışında Revelations, Resident Evil 7, RE 2 Remake ve RE3 Remake projelerinde bulunan Fabiano, oyunun tanıtım sunumlarında da kameralar karşısına geçen isimlerden biri olmuştu. Kendisi bunun yanı sıra Resident Evil 7 oyununda Baker Malikanesi’ne giren televizyon yapımcılarından birisine de (Peter Walken) hayat vererek kendi yaptığı oyunda yer almıştı.

Resident Evil Village yapımcısı 13 yıl sonra Capcom'dan ayrıldı

“Bunu sözcüklere dökmek zor, o nedenle en basit biçimde yazmaya karar verdim. Son 13 yılda sizinle birlikte büyümeme izin verdiğiniz için Capcom’da bulunan herkese teşekkür ederim. Müteşekkirim ve yaşadığım bu deneyimi sonsuza kadar unutmayacağım.” diyen Fabiano, yeni şifrketi ile ilgili da açıklama yaparak kelimelerine şu biçimde devam etmiş; “Gerek stüdyo içinde gerekse de dışında beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Bungie’de yeni yolculuğuma devam edecek ve harika insanlarla çalışacak bir pozisyonda görev alacağım”

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu