Oyun Haberleri

Resident Evil Village PC demo süresi nasıl sıfırlanır?

Resident Evil Village PC demo süresi nasıl sıfırlanır?, Oyun severler için Resident Evil Village PC demo süresi nasıl sıfırlanır? başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Resident Evil Village PC demo süresi nasıl sıfırlanır? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Resident Evil Village PC demo süresi nasıl sıfırlanır?

PC’de ve konsollarda Resident Evil Village’ın bir saat süre kısıtlamalı oynanabilir bir demosu paylaşımı yaptı. Peki bu dakika sınırını aşmak için Resident Evil Village PC demo süresi nasıl sıfırlanabilir? Oyuncular tabi ki bunun da bir yolunu buldu.

Oyuncuların Village ve Castle bölgelerini her biri toplam otuz (30) dakika keşfetmesine olanak sağlayan demo; şu anda PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Steam ve Stadia üzerinden indirilebilir durumda. Japonya merkezli Capcom, ilk etapta demoya ulaşımini yalnızca yirmi dört (24) saat ile sınırlamayı amaçlamıştı. Lakin, hayranlardan gelen şikayetleri ve beklentileri göz önünde bulundurarak demonun ulaşım zamanını bir haftaya kadar uzatmayı tercih etti.

  • Bakınız: Resident Evil Re:Verse, Village ile birlikte çıkmayacak
  • Bakınız: Resident Evil Village Castle Demosuna göz atıyoruz

Resident Evil Village PC demo süresi sıfırlama adımları

Eurogamer’ın açıkladığine göre PC kullanıcıları, Resident Evil Village PC demo süresi engellemesini aşabilecekleri, geçici olduğu düşünülen bir çözüm keşfetti. Steam kullanan oyuncular, aşağıdaki talimatları sıra sıra takip ederek demo zamanlayıcısının sıfırlanmasına müsade eden çözümü uygulayabilirler:

  • Steam Cloud’u sistemini devre dışı bırakın,
  • Steam SAM’ı (Steam Achievement Manager) indirin,
  • Yerel dosya kayıtlarını silin (Konum: D:Steamuserdata(kullanıcı adınız)1541780remotewin64_save),
  • Steam SAM’i (Steam Achievement Manager) başlatın,
  • Resident Evil 8 (RE8) demosunu geçin,
  • Başarımları ve istatistikleri kaldırmayı seçin ve onaylayın.

Resident Evil Village PC demo süresi engellemesinin nasıl kaldırılacağını anlattık. 2 Mayıs 2021 ve 9 Mayıs 2021 tarihleri içinde, sınırlı bir süre ile ulaşıme açılacak olan demoyu Steam üzerinden indirmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Capcom aracılığıyla indirilebilme durumunun, herhangi bir haber yayınlanmadan değiştirilebilir olduğunu unutmayın. Daha fazla bilgi için Capcom’un bağlantıdaki resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Resident Evil Village PC demo süresi nasıl sıfırlanır?

Resident Evil Village (yahut Biohazard Village), Capcom aracılığıyla geliştirilen ve yayına giren, Resident Evil oyun serisinin yeni hayatta kalma-korku video oyunu olarak tanımlanabilir. Resident Evil serisinin sekizinci büyük oyunu ve büyük büyük alkış alan Resident Evil 7: Biohazard’ın devam oyunudur. Oyunun yansımalarını ve ışıklandırmasını geliştirmek için Ray Tracing teknolojisini kullanıyor.

  • Bakınız: Resident Evil Village sistem gereksinimleri belirlendi

Resident Evil Village’a dair en son gelişmelerden haberdar olmak ve oyun çıktığında satın almak için Steam üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyun 7 Mayıs 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu