Oyun Haberleri

Resident Evil Village için gaza getiren bir video yayınlandı

Resident Evil Village için gaza getiren bir video yayınlandı, Oyun severler için Resident Evil Village için gaza getiren bir video yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Resident Evil Village için gaza getiren bir video yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Resident Evil Village için gaza getiren bir video yayınlandı

Resident Evil Village yayına girecek olan yeni demosunun öncesinde yeni bir tanıtım fragmanı ile karşımıza çıktı. Üstelik bu fragmanda Amerikalı bir R&B şarkıcısı ve söz yazarı da olan Giveon ile ortak bir çalışmaveya gidilmiş. Fragmanda şarkıcının Vanish isimli parçasının kullanıldığını göze çarpıyor. Fragmanda hem seçilen sahneler hem de şarkının girdiği anlar güzel bir biçimde dengelenmiş. Açıkçası videoyu izleyince yayına girecek yeni demoyu ve oyunun çıkış tarihini heyecanla beklemeye başladığımı söyleyebilirim.

Resident Evil Village için yeni bir video daha yayınlandı

Resident Evil Village için yayına giren bu video aslında oyunun da hikayesine gönderme yapılan bir masal ile açılışını yapıyor. Mia aracılığıyla okunan bu masalın hemen ardından oyunun korku atmosferinin ne kadar güzel gözükeceğine tanıklık ediyoruz. Mia bildiğiniz gibi Resident Evil VII’de olduğu gibi yeni oyunun da hikaye anlamında kilit karakterlerinden biri olacak. Oyunda Mia’nın eşi ve bunun yanı sıra RE7’de kontrol ettiğimiz Ethan Winters kişiliği bir kez daha kontrolümüze bırakılacak. Chris Redfield’ın çocuğunu kaçırması ile birlikte ortaçağ Avrupa dönemini anımsatan bir bölgeye gideceğiz. 

7 Mayıs’ta PC, PS5, Xbox Series X, PS4 ve Xbox One için çıkacak oyunun yeni demosu ise Playstation konsollarına özel olarak 25 Nisan’da yayına girecek. Zaten bu fragman da demo öncesinde yayına giren ve demoyu da işaret eden bir fragman olarak karşımıza çıkıyor. Geçen günlerde yayına giren demoda köy kısmına odaklanılmış ve oyuncualra 30 dakikalık bir süre verilmişti. Yeni demoda yine aynı süre kısıtlaması ile bu sefer Castle, yani Kale bölümüne gideceğiz. Bu iki demonun birleşimi ise 1 saatlik oynama süresi ile 3 Mayıs’ta tüm platformlar için yayına girecek.

Resident Evil Village için gaza getiren bir video yayınlandı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu