Oyun Haberleri

Resident Evil Re:Verse, Village ile birlikte çıkmayacak

Resident Evil Re:Verse, Village ile birlikte çıkmayacak, Oyun severler için Resident Evil Re:Verse, Village ile birlikte çıkmayacak başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Resident Evil Re:Verse, Village ile birlikte çıkmayacak ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Resident Evil Re:Verse, Village ile birlikte çıkmayacak

Capcom’un serinin 25. yılını kutlamak için piyasaya süreceği çevrimiçi PvP oyunu Resident Evil Re:Verse için yeni bir açıklama geldi. Oyunun, serinin yeni oyunu olan Resident Evil Village ile birlikte çıkacağını varsayan bazı oyuncular olması üzerine Capcom çevrimiçi deneyim için yeni açıklamalar yaptı. Oyun, Village ile aynı günde değil, 2021’in yaz aylarında çıkacak.

Capcom onayladı: Resident Evil Re:Verse, Village ile birlikte çıkmayacak

Bir Capcom sözcüsünün VGC’ye açıkladıği üzere Resident Evil Re:Verse için önceden bir çıkış tarihi açıklamalmadı. Bu da oyunun Village ile aynı gün çıkacağını varsaymış oyuncular için oyunun değişik bir tarihte yayınlanacağı manasına geliyor. Lakin yine de oyun, Re: Village sahipleri için ücretsiz olacak. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One, PC ve Stadia için piyasaya sürülecek olan çok oyunculu deneyim için halen net bir çıkış tarihi yok.

  • Bakınız: RE:Verse açık beta indirme tarihleri

Re:Verse çevrimiçi PvP’ye odaklanacak ve serinin oyunlarından karakterlere ev sahipliği yapacak. İki takıma ayrılan oyunculardan bir takım serinin ünlü ana karakterleriyle oynarken, diğer takım da senelerca bize gergin anlar yaşatan bazı ana düşman karakterler olarak oynayacak. Yaklaşık beş dakika sürecek ölüm maçlarında 4-6 oyuncu mücadele edecek ve oyuncular, düşmanlar onları öldürmeden haritanın etrafına dağılmış virüs emsallarini toplamak zorunda olacak.

Resident Evil Re:Verse

Eğer karşı taraf oyuncuyu öldürmeyi başarırsa, kendisi de bir yaratığa dönüşecek. Hangi canavara dönüşeceği ise ölmeden önce topladığı virüs emsallarinin sayısına bağlı olacak. Bu da hala insan takımındayken virüs örneği toplamanın çok mühim olduğunu gözler önüne çıkarıyor. Capcom Resident Evil Re:Verse için Nisan ayında 3 farklı beta testi gerçekleştirdi, fakat ilk test teknik sorunlar bariyerine takıldı.

  • Bakınız: RE Village oynanış videosu ve yeni detaylar

Ayrıca IGN, The Mercenaries modunun yeni bir video önizlemesini paylaşımı yaptı. Eğer Village ile birlikte gelecek oyun modunun neye benzediğini görmek istiyorsanız hemen üst taraftaki videoyu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda hala izlemediyseniz Village’ın son demosu olan Castle’ı oynadığımız videomuzu da izleyebilirsiniz. Görüşlerinizi hemen alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu