Dizi Haberleri

Reshad Strik kimdir nerelidir? Reshad Strik hakkında bilgiler

Reshad Strik kimdir nerelidir? Reshad Strik ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için Reshad Strik kimdir nerelidir? Reshad Strik ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Reshad Strik kimdir nerelidir? Reshad Strik ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Reshad Strik kimdir nerelidir? Reshad Strik ile ilgili bilgiler

TRT Belgesel ekranlarında Ailenin Yeni Üyesi isimli programın sunuculuğunu üstlenen Rehad Strik’in yaşamı ve nereli olduğu gibi bilgiler seyirciler aracılığıyla araştırılmaktadır. Peki TRT ekranlarından tanınan Reshad Strik kimdir?

Reshad Strik kimdir?

22 Haziran 1981 senesinde Avustralya’da dünyaya gözlerini açan Reshad Strik ufak yaşlardan bu yana boks ve sörf sporları ile uğraşmıştır. Daha sonra Avustralya’da Tiyatro ve Sanat Akademisi’ne giren Strik, burada eğitimini bitirdiktan sonra Headland dizisinde rol almıştır. Daha sonra Dont Look Up isimli bir filmde bulunan Amerika’da çalıştıktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir.

 Türkiye’de Diriliş Ertuğrul ve Kervan 1915 gibi yapımlarda bulunan Strik, Newcastle, Filinta, The Wound, Cross Roads, Dİg ve Islamophobia gibi yapımlarda da yer almıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu