Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2’de çok enteresan bir bug bulundu

Red Dead Redemption 2’de çok enteresan bir bug bulundu, Oyun severler için Red Dead Redemption 2’de çok enteresan bir bug bulundu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Red Dead Redemption 2’de çok enteresan bir bug bulundu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Red Dead Redemption 2’de çok enteresan bir bug bulundu

Red Dead Redemption 2 aradan bu kadar süre geçmesine rağmen hala enteresan ayrıntı kısmı ve tabi ki görselliği ile gündeme gelmeye sürdürmekte. Nitekim bir önceki günlerde oyunun 8K Ray Tracing modlaması ortaya çıkmış ve zaten güzel olan grafiklerin nasıl şahlandığını görmüştük. Her detayın düşünülmesi, bütünleşik ve yaşayan bir dünya atmosferine sahip olması ile övgüler alan Red Dead Redemption 2’de bu sefer de enteresan bir hata keşfedildi.

Red Dead Redemption 2’de çok enteresan bir bug bulundu

Oyunun Online modunda bulunan oyunculardan biri aracılığıyla keşfedilen bu hata kısa bir sürede diğer oyuncuların da test etmesi ile yayıldı diyebiliriz. Oyundaki bir su değirmeninin türbin kısmına çıkan oyuncunun kişiliği birden bire yerden yüzlerce metre havaya fırlamış. Daha sonra ise Red Dead Redempiton 2’de bulunan tüm su değirmenlerinde bu hatanın olup olmayacağı denenmiş ve hepsinde de aynı durum ile karşılaşılmış.

Kısa olaraksı türbin kısmına çıkan tüm oyuncular benzer hata ile karşılaşmış ve kendilerini yüzlerce metre yukarıda bulmuşlar. Tabi Online modda yaptığınızda inişin çok da yumuşak olmayacağını ve kişiliğinizin öleceğini hatırlatalım. Bu enteresan hata için çekilen bir videoya aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu