Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 grafiklerinde sınırları zorladılar

Red Dead Redemption 2 grafiklerinde sınırları zorladılar, Oyun severler için Red Dead Redemption 2 grafiklerinde sınırları zorladılar başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Red Dead Redemption 2 grafiklerinde sınırları zorladılar ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Red Dead Redemption 2 grafiklerinde sınırları zorladılar

Red Dead Redemption 2 için yeni bir grafik videosu daha yayınlandı. Aslını söylemek gerekirse oyunun kendi grafikleri ile aradan birkaç yıl geçmesine rağmen müthiş düzeyde diyebiliriz. Hatta Red Dead Redempiton 2 inceleme yazımda oyunun yeni nesili başlatan yapımlardan biri olduğunu söylemiştim. Hala da dönü incelediğimizde RDR2’nin bir çok yeni nesil oyundan çok daha güzel gözüktüğünü göze çarpıyor. Tabi bu olayı bir adım daha ileri götüren bazı modlamalar ve grafik videoları da farklı zamanlarda karşımıza çıkıyor. İşte bu videolardan birisi daha geldi ve gerçekten müthiş gözüküyor.

Red Dead Redemption 2, 8K Ultra ve Işın izleme ile müthiş gözüküyor 

Digital Dreams isimli Youtube kanalı Red Dead Redemption 2 için yeni bir grafik videosu paylaşımı yaptı. Bu videoda tabir-i caiz ise oyunun görsel anlamda sınırlarının zorlandığını göze çarpıyor. Oyunu Ultra grafik ayarlarında 8K çözünürlük ile çalıştıran kanal bunun bunun yanında Ray Tracing Reshade gibi özellikleri de oyuna eklemiş. Grafikleri çok daha gerçekçi gözükmesi adına Photorealistic Reshade Mod gibi modlamaları da kullanan kanal, ortaya izlemesi de çok keyifli bir video çıkarmış diyebiliriz.

Oyunun NVidia RTX 3090 ile oynandığını da söyleyen Digital Dreams kanalı oyunun potansiyelini bir kez daha gözler önüne sermiş denebilir. Bu videoya aşağıdan inceleyebilirsiniz Tabi videonun tam performansını görmek için 8K çözünürlüğe sahip bir monitöre gereksiniminiz yer alıyor. Yine de videonun 1080P ve 4K çözünürlükte bile şahane gözüktüğünü eklemeden geçemeyeceğim.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu