Sinema Haberleri

Recep İvedik konusu ve oyuncuları | Gişe rekorları kıran Recep İvedik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Recep İvedik konusu ve oyuncuları | Gişe rekorları kıran Recep İvedik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?, Dizi ve film severler için Recep İvedik konusu ve oyuncuları | Gişe rekorları kıran Recep İvedik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Recep İvedik konusu ve oyuncuları | Gişe rekorları kıran Recep İvedik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Recep İvedik konusu ve oyuncuları | Gişe rekorları kıran Recep İvedik filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Kanal D ekranlarına bu akşam gelecek olan Recep İvedik filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Gişe rekorları kıran komedi türündeki filmin başrolünde ünlü oyuncu Şahan Gökbakar yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Togan Gökbakar yer alıyor. Yolda bir iş adamının cüzdanını düşürmesi ve cüzdanı Recep’in bulması ile başlayan Recep İvedik filmi konusu nedir? Recep İvedik filmi oyuncuları kimler?

RECEP İVEDİK FİLMİ KONUSU

Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok mühim bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden gülünç sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı… Lakin tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini fark eder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı mevcuttur; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek… Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra ekranlara gelecektır.

RECEP İVEDİK FİLMİ OYUNCULARI

Yönetmen : Togan Gökbakar

Yapım Yılı: 2008

Türü: Komedi

Oyuncular: Şahan Gökbakar, FatmaToptaş, Lemi Filazof, Hakan Bilgin

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu