Oyun Haberleri

RDR 2 düello modu ile silahlı herkesle hesaplaşabilirsiniz

RDR 2 düello modu ile silahlı herkesle hesaplaşabilirsiniz, Oyun severler için RDR 2 düello modu ile silahlı herkesle hesaplaşabilirsiniz başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde RDR 2 düello modu ile silahlı herkesle hesaplaşabilirsiniz ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

RDR 2 düello modu ile silahlı herkesle hesaplaşabilirsiniz

RDR 2 düello modu, oyunda silahı olan bütün NPC’ler ile bire bir düellolara çıkmanıza olanak sağlıyor. Oyunun göz alıcı dünyasında gezerken yanınızdan geçen silahlı birinden gıcık mı kaptınız? Onu doğrudan düelloveyavet ederek kozlarınızı paylaşabileceksiniz. Oldukça keyifli görünen bu yeni Red Dead Redemption 2 modu ile keyifli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz.

  • Bakınız: Bu RDR2 modu ile oyunun ayrıntı düzeysi artıyor

RDR 2 düello modu ile NPC’ler ile düello atabilirsiniz

Shtivi’nin Duels modu, silahı olan herkesi bir hesaplaşmaveyavet etmenize olanak tanıyor. Tabi silahsız birine meydan okumak Vahşi Batı’da bile kaba bir davranış bulunacağından buna izin verilmiyor. Mod geliştiricisi bunun oyundaki düellolardan ilham alınarak tasarlandığını ve özelleştirilebilir olduğunu dile getiriyor. Dilerseniz sinematik düellolar uygulayabilirsiniz. Konuşmalar, animasyonlar ve ses efektleri ile birlikte bu RDR 2 düello modu kendine özgü donanımlarıyla geliyor. Aynı zamanda oyun kumandası desteği de mevcut.

RDR 2 düello modu

Biriyle düello yapmak için ona yaklaşıp odaklanabilirsiniz. Yaklaştığınızda mini haritanızda ufak bir nokta göreceksiniz ve silahınızı çekip düelloya başlayabileceksiniz. RDR 2 düello modu bunun yanı sıra bazı kaideleri da bununla birlikte getiriyor. Bunun bunun yanında siz kavgadan çekilmek isteseniz bile rakibiniz size saldırabilir, çünkü o silah bir kere çıktı mı patlar! Ayrıca onlar yerine geçmeden sizin ateş etmeniz de kurallara aykırıdır. Eğer fikir hoşunuza gittiyse ve indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak NexusMods üzerinden bulacaksınızdır. Görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

 

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu