Oyun Haberleri

Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı ile geliyor

Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı ile geliyor, Oyun severler için Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı ile geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı ile geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı ile geliyor

Playstation Türkiye yaptığı açıklama ile Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı desteğini açıkladı. Yapılan bilgilendirmede “Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar, 11 Haziran 2021 tarihinde Türkçe altyazı ve menü desteğiyle birlikte piyasaya çıkıyor! Sürükleyici ve heyecanlı bir deneyim yaşatması adına, bir başka PlayStation’a özel oyuna daha Türkçe dil desteği sağlayarak, PlayStation topluluğunu desteklemekten mutluluk duyuyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Playstation 5 için önümüzdeki Haziran ayında çıkacak ve bu sene en mühim oyunlarından birisi olan Ratchet & Clank: RiftApart bunun bunun yanında yeni bir videosu ile bir kez daha karşımıza çıktı. Oyunun hikaye ayrıntı kısmına yoğunlaşan bu yeni videosuna incelediğimizde adeta bir animasyon filmi değerinde olduğunu göze çarpıyor. Seçilen sahneler, şaka yapısı ve aksiyonu ile birlikte Pixar animasyonlarını aratmayan sahnelerin bizi beklediğini şimdiden söylemek olabilecek.

Ratchet & Clank: Rift Apart 11 Haziran’da çıkıyor

Bu fragman ile birlikte sırrıni koruyan kişiliğin adı da belirlendi. Daha önceki fragmanlarda da sürekli olarak gördüğümüz Lombax ırkından diğer akrakterin adı Rivet olarak bilgisi verildi. Dahası oyunda kendisini de kontrol etme şansına sahip oalcağız.

Daha önce yapılan açıklamaya göre oyunun Standart sürümü 70$ olacakken Digital Deluxe sürümü ise 80$ fiyat etiketine sahip olacak. Oyunun standart sürümünde oyunun bunun yanında Ratchet & Clank: Going Commando oyununda da bulunan Carbonox Armor isimli zırh ve Pixelizer isimli silah bulunacak.

Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı ile geliyor

Digital Deluxe sürümüne incelediğimizde ise Standart sürüm içeriklerinin bunun yanında beş farklı zırh seti, fotoğraf modu için sticker paketi, 20 Raritanium, dijital müzik albümü ve dijital sanat kitabı bulunacak. Raritanium’un silahlarımızı güncellemek için gereken bir bonus olduğunu da hatırlatalım.

Tam tarih vermek gerekirse 11 Haziran oyunun ön sipariş kayıtları bir süre önce açılmıştı. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu