Oyun Haberleri

Ratchet & Clank: Rift Apart için silahlara odaklanan bir video yayınlandı

Ratchet & Clank: Rift Apart için silahlara odaklanan bir video yayınlandı, Oyun severler için Ratchet & Clank: Rift Apart için silahlara odaklanan bir video yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Ratchet & Clank: Rift Apart için silahlara odaklanan bir video yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Ratchet & Clank: Rift Apart için silahlara odaklanan bir video yayınlandı

En son uzun bir oynanış videosu ile karşımıza çıkan Ratchet & Clank: Rift Apart için yeni videolar yayınlanmaya sürdürmekte. Playstation resmi hesapları üzerinden bu sefer de oyundaki silahlara ve portal geçişlerine odaklanan bir video yayınlandı. Bu videoda odaklanılan konular dışında oyunun dünyasının ve grafiklerinin ne kadar güzel gözüktüğünün de bir nevi altı çizilmiş diyebiliriz.

Ratchet & Clank: Rift Apart için oynanış videosu geldi

Videonun ilk dakikalarında silah alabileceğimiz bir istasyon fotoğraflarıne yer verilmiş. Burada Burst Pistol, The Enforcer, Shatterbomb, Mr.Fungi, Lightning Rod ve Drillhound gibi bir çok silah çeşidine yer verildiğini göze çarpıyor. Liste aşağı doğru iniyor ve olabileceken oyunun ilerleyen aşamalarında bundan çok daha yüksek silah çeşidi ile yüz yüze kalacağımızı tahmin ediyoruz. Eğer önceden serinin herhangi bir oyununu oynadıysanız silahların ve silah çeşitliliğinin bu seri için zaten ne kadar mühim olduğunu da biliyorsunuz demektir.

Bu silahların her birinde DualSense kontrolcüsünün farklı tepkiler verdiğini de hissedebileceğiz. Silahlar dışında platform enerjiklerine ve tabi ki oyunun ana hikayesinde bi hayli mühim olan portal geçişlerine de yer verilmiş. Türkçe altyazı desteğine de sahip olan oyunun 11 Haziran’da çıkacağını da hatırlatalım.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu