Oyun Haberleri

Ratchet & Clank: Rift Apart için oynanış videosu yayınlandı

Ratchet & Clank: Rift Apart için oynanış videosu yayınlandı, Oyun severler için Ratchet & Clank: Rift Apart için oynanış videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Ratchet & Clank: Rift Apart için oynanış videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Ratchet & Clank: Rift Apart için oynanış videosu yayınlandı

Sony geçtiğimiz dakikalarda yeni bir State of Play sunumuna imza attı ve bu sunumda heyecanla beklenen Ratchet & Clank: Rift Apart için 16 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Firma zaten State of Play açıklamasunda bu sunumun daha çok Ratchet & Clank: Rift Apart özelinde bulunacağının altını çizmişti.

Bu uzun oynanış videosundan önce 14 Mayıs’ta çıkacak Subnautica Below Zero için bir video gösterildi. Hemen arkasından ise son dönemin popüler yapımlarından birisi olan Among Us PS5 ve PS4 için açıklamaldu. Oyunun bu sene içinde bu konsollara geleceği kısa bir video ile bilgisi verildi.

Ratchet & Clank: Rift Apart için oynanış videosu geldi

Bu iki kısa açıklamanun ardından ise Ratchet & Clank: Rift Apart için uzun bir oynanış videosu ile karşı karşıya geldik. Bu videoda hem Ratchet hem de seriye yeni katılan Rivet kişiliğinin oynanışına yer verildiğini göze çarpıyor. Hemen hemen benzer özelliklere sahip olan iki karakter animasyon hususunda birbirinden ayrılacak gibi duruyor. örneğin Ratchet havada süzülürken botlarını kullanırken Rivet ise rastlantı sonucu karşı karşıya geldiğı Clank aracılığıyla havada süzülecek gibi duruyor. Türkçe altyazı desteğine de sahip olan oyunun 11 Haziran’da çıkacağını da hatırlatalım.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu