Oyun Haberleri

Ratchet & Clank: Rift Apart hikaye videosu yayınlandı

Ratchet & Clank: Rift Apart hikaye videosu yayınlandı, Oyun severler için Ratchet & Clank: Rift Apart hikaye videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Ratchet & Clank: Rift Apart hikaye videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Ratchet & Clank: Rift Apart hikaye videosu yayınlandı

Playstation ekibi Ratchet & Clank: Rift Apart için yeni videolar yayınlanmaya sürdürmekte. En son oyunda kullanacağımız silahlara özel bir video yayınlanmış ve buradaki satın alma, güncelleme enerjiklerine değinilmişti. Playstation resmi hesapları üzerinden bu sefer de oyunun hikayesine odaklanan bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu videoda oyunun geçeceği farklı mekanlara yer verildiği gibi grafiklerinin ne kadar güzel gözüktüğü bir kez daha göze çarpıyor diyebiliriz.

Ratchet & Clank: Rift Apart için hikaye videosu geldi

Videonun ilk dakikalarında olabileceken hikayenin de ilk dakikalarını göze çarpıyor. Büyük dinozorun düştüğü sahnelere bakacak olursak dünyaların birbirine geçmeye başladığını bu sahnelerden anlıyoruz. Videonun ilerleyen dakikalarında ise ziyaret edeceğimiz diğer gezegenlere ve göreceğimiz diğer karakterlere de yer verilmiş. Oyuna adını veren Ratchet ve Clank dışında bu sefer bildiğiniz gibi yeni bir oynanabilir kişiliğimiz daha var. Lombaks ırkından olan Rivet hikaye hususunda da mühim bir yere sahip olacak.

Bir animasyon filminden fırlamış gibi gözüken ve Türkçe altyazı desteğine de sahip olan oyunun 11 Haziran’da çıkacağını da hatırlatalım.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu