Oyun Haberleri

Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği başladı

Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği başladı, Oyun severler için Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği başladı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği başladı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği başladı

Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği 5 Mayıs, yani dün akşam itibari ile oyuncuların beğenisine sunuldu. Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 6. Yıl 1. Sezon için yarın ekranlara gelecek ve 18 Mayıs’a kadar iki hafta boyunca sürecek olan yeni sınırlı süreli etkinlik Apocalypse’i açıkladı. Apocalypse; oyuncuların klanları, umutları ve yaşamı yeniden canlandırmak adına özgürlükleri için savaşmak zorunda kalacakları, Avustralya Çölleri haritasının kıyamet sonrası temalı bir versiyonunu sunuyor.

Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği başladı

Apocalypse dünyasında, insanlığın nükleer enerjiye bağımlılığı nihayetinde medeniyetin çöküşüne ve Keepers ile Warband adlı iki klanın ortaya çıkmasına yol açtı. Bu savaşçı ve toplayıcılar, Dünya’daki yaşamı yeniden canlandırma gücüne sahip olan o son bitkiyi arıyorlar.

Yeni oyun modu “Canister”, oyuncuların Dünya’da kalan son bitki için Keepers (Savunanlar) yahut Warband (Saldıranlar) olarak savaşmasını sağlayacak. Savunanlar, bitkinin olduğu kapsülü haritada taşıyabilirken, saldıranlar ise odadan odaya dolaşan savunanların yerlerini tespit etmek için belirli tarayıcı odalarını etkinleştirebilir. Saldıran tarafın temel amacı bitkiyi taşıyan kapsülü etkisiz hale getirmektir. Savunan taraftaki operatörler, kazanmak için süre dolana kadar kapsülü korumalıdır. Galibiyeti elde etmek için son seçenekse rakip takımdan tamamen kurtulmaktır. İnsanlığın yeni geleceğinin anahtarına kim sahip olacak?

Apocalypse etkinliği; Fuze, Gridlock, Maverick, Nomad, Twitch, Maestro, Melusi, Rook, Smoke ve Valkyrie’yi içeren 35 ögeden bir araya gelen kendi koleksiyonuyla birlikte geliyor. Oyuncular kişiselleştirilmiş başlıklara, silah görünümlerine ve üniformalara erişebilecekler. Her operatörün özel, sınırlı süreli özelleştirme ögeleri, Mağaza bölümünde 1680 R6 Kredisi karşılığında Deste olarak yahut 300 R6 Kredisi veya 12.500 Nam karşılığında Apocalypse Paketleri aracılığıyla satın alınabilir.

Rainbow Six: Siege Apocalypse etkinliği başladı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu