Dizi Haberleri

Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınlandı

Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınlandı, Dizi ve film severler için Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınlandı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınlandı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınlandı

Norveç kategorisinde bulunan Ragnarok, 31 Ocak 2020’de netflix yayın yaşamına dahil edilmişti.Norse mitolojisiyle bütünlenen bir Norveç dilinde fantastik temalı drama dizisidir. Seri, Danimarkalı yapım şirketi SAM Productions aracılığıyla üstlenilmiştir.

Senaryo, iklimsel sorunlar neticesinde bazı  felaketlerin Dünya’yı esir aldığı bir dönemi anlatıyor. Konu Edda isimli bir Norveç kasabasına çevrilmiştir. Bu felaketler yaşanırken kasabada yaşayan bir grup genç doğaüstü güçlere sahip olduklarının farkına varıyor.

Netflix aracılığıyla güncel olarak ifade edilen bilgiler çerçevesinde Ragnarok’un ikinci sezonu, 27 Mayıs tarihinde yayına girmesi hedefleniyor. İkinci sezonun ilk fragmanın da şöyle bir sözle ifade edilmişti: “Bütün bir kasabayı ve hatta belki de ülkeyi hakimiyeti altına alan kadim ve son derece kuvvetli bir düşmanla yüz yüze olduğunu yeni öğrenmiş 17 yaşında bir lise öğrencisi olsaydınız ne yapardınız? Magne, aradığı yanıtları ve müttefikleri acaba çok geç olmadan bulabilecek mi?” ifadelerine yer vererek heyecanı dorukta tutmayı başardı.

Ragnarok 2. Sezon ilk fragmanı:

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu