Oyun Haberleri

PUBG New State kapalı beta testleri duyuruldu

PUBG New State kapalı beta testleri açıklamaldu, Oyun severler için PUBG New State kapalı beta testleri açıklamaldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde PUBG New State kapalı beta testleri açıklamaldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

PUBG New State kapalı beta testleri açıklamaldu

İlk kez Şubat ayında açıklamalan PUBG New State kapalı beta testlerinin başlayacağı açıklamasu da yapıldı. Duyurulduğundan bu yana oyuncuların heyecanla beklediği oyun mobil platformlara çıkacak ve hem Android hem de iOS kullanıcıları rahatlıkla oyun oynayacakler. Ön kayıtlarda da bi hayli başarılı bir zaman geçiren oyun açıklamalduktan iki ay sonra toplam 10 milyon birinin ön kayıtlarını almıştı. Bu da oyunun önümüzdeki zamanda çok daha büyük kitlelere hitap etme potansiyelini gözler önüne sürüyor.

  • Bakınız: PUBG New State ön kayıtları 10 milyonu geçti

PUBG New State kapalı beta şuan için ABD’de yapılacak

PUBG New State kapalı beta testleri, önümüzdeki birkaç gün içinde ABD’de yayına girecek. Geliştiriciler YouTube üzerinden paylaşımı yaptıkları bir videoda, testlerin yakında zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayacağını açıkladı. Lakin oyunun bu erken sürümü, bir çok mobil oyun gibi ilk etapta yalnızca Android platformuna sunulacak. iOS kullanan bireylerin bir süre daha beklemesi gerekecek. Muhtemelen Amerika’da yaşanacak kapalı beta testleri ilerleyen zamanda dünya çapında de ekranlara gelecektır fakat halen bunun için herhangi bir tarih verilmiş değil.

PUBG New State’i bilmeyenler için kısaca söz edelim

Mobil deneyim için optimize edilmiş yeni oyun, “eksiksiz bir battle royale deneyimini” doğrudan oyunculara sunmayı planlıyor. PC için çıkan orijinal PUBG oyunu ile çılgıncasına oynanmaya başlayan battle royale türünü mobil platforma taşıyacak oyun, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor bir deneyim vaat ediyor.

Oyunda daha fütüristik bir yapının hakim bulunacağı da bilgilerimiz içinde yerini koruyor. PUBG New State, 2051 senesinde geçecek ve oyunun kıdemli yapımcısı MinKyu Park, New State ile alakalı “Önceki oyunların hayran desteği ve büyük başarısı göz önüne alındığında, dünya çapında battle royale türünde devrim yaratan bir sonraki oyunu bu marka içinde oluşturup sunabilmek bizi mutlu ediyor” açıklamasını yapmıştı.

PUBG New State kapalı beta testleri duyuruldu

Mobil oyunların sınırlarını zorlayacak bir teknolojiyle geliştirilen yeni PUBG oyunu, tüm kitlelere hitap etme hususunda ısrarlı görünüyor. Gerçekçi grafikleriyle mobil oyuncuları daha canlı ve etkili bir deneyim içinde tutmayı amacında olan yapım için kapalı beta testleri önümüzdeki günlerde ABD’de ekranlara gelecek. Henüz ülkemiz veya Avrupa bölgesi için beta testleri ile alakalı bir açıklama yapılmış değil fakat bilgiler geldikçe sizi en bi hayli hızlı biçimde bilgilendirmeye gayret edeceğiz.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu