Oyun Haberleri

PUBG New State kapalı alfa test tarihleri belli oldu

PUBG New State kapalı alfa test tarihleri belirlendi, Oyun severler için PUBG New State kapalı alfa test tarihleri belirlendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde PUBG New State kapalı alfa test tarihleri belirlendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

PUBG New State kapalı alfa test tarihleri belirlendi

Krafton, bir önceki günlerde bir açıklama yapmış ve PUBG New State kapalı alfa aşamasını duyurmuştu. İlk etapta yalnızca Kuzey Amerika’da yapılacağı açıklanan bu alfa aşamasının Android kullanıcıları ile sınırlı kalacağını da öğrenmiştik. Firma yeni yaptığı bilgilendirmede ise kapalı alfa aşamasına dair yeni detaylar paylaşımı yaptığı gibi bu aşamanın tarihlerini de açıkladı. Yapılan açıklama ve beta tarihleri şu biçimde;

PUBG New State kapalı beta tarihleri belirlendi

Krafton, 11-13 Haziran tarihleri içinde Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Android kullanıcıları için kapalı bir PUBG: NEW STATE Alfa Testi gerçekleştireceğini açıkladı. Alfa Testine katılmaya uygun olanlar ve ilgilenenler 6 Haziran’a kadar https://newstate.pubg.com adresinden başvurabilirler.

PUBG: NEW STATE Alfa Test Tarihleri

Alfa Testi Başvuru Süresi:

  • Başlangıç: 21 Mayıs 12:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 6 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

Alfa Testi:

  • Başlangıç: 11 Haziran 18:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 13 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

PUBG New State kapalı alfa test tarihleri belli oldu

Sadece ABD’de yaşanacak PUBG: NEW STATE Alfa Testi, oyunun performansının, sunucu ve ağ tutarlılığının ve geliştirme aşamasındaki oynanış sistemlerinin erken bir sürümünü ölçmeye odaklanacak. KRAFTON’un Alfa Testi sırasında alacağı geri bildirimler, PUBG: NEW STATE bu sene piyasaya çıktığında şirketin topluluğunun beklentilerini karşılamasına yol gösterecek. Alfa Testi sırasında oyuncular, fütüristik bir 8×8 harita olan TROI’ye girebilecekler ve burada lansmandan önce farklı oyun ayrıntı kısmını deneyimleyip 2051’de geçen PUBG evreninin bir bölümünü keşfedebilecekler.

PUBG: NEW STATE’in Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park, “Alfa Testi sırasında alacağımız tüm kıymetli topluluk geri bildirimlerini ve oyun verilerini, piyasaya çıktığında oyuncuların beklentilerini karşılayan bir deneyimi geliştirmek ve sunmak için kullanmaya kararlıyız,” dedi ve “Hedefimiz dünyanın her köşesindeki oyuncular için gerçekten keyifli bir oyun deneyimi sunmak ve oyunu yakında zamanda topluluğun ellerine teslim etmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek kelimelerini bitirdi.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG’nin yaratıcıları PUBG Studio aracılığıyla geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak sunulacak. PUBG: NEW STATE, PUBG’nin orijinal Battle Royale deneyimini mobil cihazlardaki en gerçekçi battle royale oyunu olarak yeniden yaratıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu