Oyun Haberleri

PUBG 2021 yol haritası açıklandı

PUBG 2021 yol haritası bilgisi verildi, Oyun severler için PUBG 2021 yol haritası bilgisi verildi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde PUBG 2021 yol haritası bilgisi verildi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

PUBG 2021 yol haritası bilgisi verildi

Krafton bugün, Haziran 2021 için hedeflenen bir takım farklı PUBG içerik güncellemelerini ve etkinliklerini açıkladı. Şirket, 2021’in geri kalanı için hedeflenen kapsamlı PUBG içeriklerini duyurmanın bunun yanında, Miramar için Haziran ayı başlarında piyasaya sürülecek tam görsel güncellemesi de dahil olmak üzere, El Solitario (Avrupalı motosiklet markası) ile oyun içi marka işbirliği, yeni bir sınırlı süreli Yarış Modu ve Sezon 12 ayrıntı kısmını açıkladı. 

PUBG 2021 geliştirme planı

KRAFTON, hedeflenen iki 2021 Geliştirme Planı güncellemesinden ilkinde, bu sene piyasaya sürülmesi beklenen yeni PUBG içeriğinin yol haritasını üzerini çiziyor. Haziran ayı başlarında Miramar haritası tam bir görsel güncelleme alacak. Şirket bunun bunun yanında PUBG’nin 2021’in 3. çeyreği ve 2021’in 4. çeyreği/2022’nin 1. çeyreğinde tamamen yeni iki adet 8×8 harita içereceğini açıkladı. 

  • Miramar Güncellendi (PC: 2 Haziran, Konsollar: 10 Haziran) – Bu harita 2019’da yeni estetik ve lore unsurlarının tanıtılmasıyla hafif bir yenileme geçirdi. Lakin bu yaz Miramar, Paramo ve Haven gibi son haritalarda uygulanan yeni KRAFTON teknolojilerini kullanan büyük bir görsel güncelleme alacak. Harita, PUBG’nin Sezon 12.1 güncellemesinin bir parçası olarak bulunacak.

PUBG 2021 yol haritası açıklandı

  • Yeni Harita – “Kod Adı: Tiger” ( 2021 3. Çeyrek) – Miramar’ın yeniden yapılandırılmasının ardından KRAFTON, 2018’den bu yana ilk yeni 8×8 Savaş Alanı’nı piyasaya sürecek. “Tiger”, hayranların yeni PUBG haritalarıyla beklediği temel özelliklerin çoğunu içerecek. Bunun yanında, PUBG’ye kapsamlı bir yeni oyun mekaniği getirecek: oyuncuların ilk yenilgiden sonra savaşa dönme kabiliyeti.

PUBG 2021 yol haritası açıklandı

  • Yeni Harita – “Kod Adı: Kiki” (2021 4. Çeyrek yahut 2022 1. Çeyrek) – Bu yılın ilerleyen dönemlerinde yahut 2022’nin başlarında, KRAFTON dördüncü 8×8 PUBG haritası olan “Kod Adı: Kiki”yi yayınlamayı planlıyor. Bu harita, gizemli yeraltı laboratuvarlarından ve devasa gökdelenlerden, bataklık alanlarına ve su altında bulunan binalara kadar çok çeşitli yerleri içerecek. Harita hala erken geliştirme aşamasında olduğundan, KRAFTON yıl içinde ek ayrıntı kısmı paylaşmayı planlıyor.

PUBG 2021 yol haritası açıklandı

PUBG’nin ilk 2021 Geliştirme Planı güncellemesiyle alakalı ek ayrıntılar için lütfen bu linki ziyaret edin. Temel oynanışa ve servis güncellemelerine odaklanacak olan 2021 Geliştirme Planının ikinci bölümü, bu yazın ilerleyen dönemlerinde paylaşılacak.

PUBG x EL SOLITARIO İŞ BİRLİĞİ

KRAFTON, bir önceki günlerde Avrupa’da klasik motosiklet kültürünü aktif olarak sürdüren popüler İspanya merkezli motosiklet şirketi El Solitario ile iş birliğini açıkladı. KRAFTON, her iki şirketin de yeni mücadelelere girişme ve kendi trendlerini yaratma içgüdülerini kutlamak için 1 Haziran – 30 Aralık tarihleri içinde El Solitario’nun popüler “Desert Wolves” arazi motosikletlerini ve bu temadaki kıyafetlerini PUBG’ye tanıtacak. 

PUBG 2021 yol haritası açıklandı

Sınırlı süreli yarış modu

PUBG’nin El Solitario ile iş birliğini kutlamak için yeni bir Yarış Modu sınırlı bir süre boyunca oynanabilecek. Miramar’da bulunan bu mod, iki farklı yarış türüne sahiptir: solo ve takım (dört oyuncuya kadar).

  • El Solitario Desert Wolves araç görünümüne sahip olan oyuncular, motosiklete otomatik olarak uygulandığını görecekler.
  • Yarış Modu 2-14 Haziran PC’de ve 10-21 Haziran konsollarda aktif olacak.

SEZON 12.1

2 Haziran’da PC’de ve 10 Haziran’da konsollarda piyasaya sürüldüğünde yeniden tertip edilen bir Miramar’ı tanıtmanın bunun yanında, Sezon 12’de yeni bir dereceli sezon, genişletilmiş özelleştirme seçenekleri, yeni bir silah ve yeni bir araç sunulacak. 

  • Yeni Dereceli Sezon – 12.1 Güncellemesi, yeni bir dereceli sezonun başlangıcını işaret ediyor, yani Dereceli Sezon 11’de kazanılan tüm ödüller, Sezon 12, 2 Haziran’da yayınlanmaya başladığında otomatik olarak oyuncuların envanterine eklenecek. Dereceli Sezon 11 gibi, Dereceli Sezon 12 de iki ay sürecek. 
  • Silah Kozmetiği Yükseltme Sistemi – Yeni silah kozmetiği yükseltme sistemi, oyuncuların belirli oyun içi malzemeleri ve eşyaları tüketerek belirli silah görünümlerinin kozmetiklerini geliştirmelerine olanak tanıyan 12.1 ile ilk çıkışını yapacak. Silah Kozmetiği Şans Kutusu’ndan edinilen bu evrimsel silah görünümleri, düzey atlandıkça yeni özellikler kazanacak.
  • Yeni Silah: Lynx AMR – Miramar normal maçlarında Destek Sandıkları aracılığıyla sunulan L6 Lynx, PUBG’nin ilk Anti-Materyal tüfeğidir. Bu yarı otomatik sandık silahı, askeri teçhizatı ve zırhlı oyuncuları yahut araçları delebilir. Araçlara karşı sert bir karşılık olarak tasarlanan L6, akıllıca kullanıldığında oyunculara karşı etkili bir keskin nişancı tüfeğidir.
  • Yeni Araç – Quad – Miramar’da mevcut olan bu her tür arazide kullanılan araç (ATV), yön kontrolü için gidonlara sahip, operatör aracılığıyla at biner gibi kullanılacak biçimde dizayn edilmiş ve dört düşük basınçlı lastiğe sahip bir arazi aracıdır. ATV yarış stili modelinden esinlenerek modellenmiştir fakat ikinci bir yolcu için arka koltuk da içerir.
  • Lobi Topu – Bir maçın başlaması için başlangıç adasında beklerken, oyuncular artık diğer oyuncularla birlikte tekmeleyebilecekleri bir futbol topu bulacaklar. Oyuncular beklerken futbol topunu sürebilir, pas ve şut atabilir, hatta isterlerse kısa bir futbol maçını koordine edebilirler.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu