Oyun Haberleri

PUBG 11.2 güncellemesi PC için çıktı

PUBG 11.2 güncellemesi PC için çıktı, Oyun severler için PUBG 11.2 güncellemesi PC için çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde PUBG 11.2 güncellemesi PC için çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

PUBG 11.2 güncellemesi PC için çıktı

PUBG 11.2 güncellemesi PC platformu için yayınlandı. 11.2 yaması her zaman olduğu gibi oyuna bir çok yeniliği ekliyor. Bu yama  ile birlikte harita iyileştirmelerinin bunun yanında oyuna Survivor Pass: Pajama Party gibi bazı yenilikler de ekleniyor. Firmanın 11.2 yaması ile alakalı yaptığı açıklama ve içerikler şu biçimde;

PUBG 11.2 yaması çıktı ve Sezon 11’in bir sonraki içerik teması – Survivor Pass: Pajama Party’i sunuyor. Survivor Pass’ın çeşitli uyku partisi temalı ödüllerine ek olarak, oyuncular bunun bunun yanında Erangel haritasındaki ince ayarlar ve araç içinden yolcu vuruş yenilikleri de dahil olmak üzere, bir çok oyun içi ayarlamaları ve dengelemeleri görebilecekler.

PUBG 11.2 güncellemesi PC için yayınlandı

PUBG 11.2 Güncellemesi bugün PC’de ve 6 Mayıs’ta konsollarda kullanıma açılacak. Detaylı PC yama notlarını buradan, en son yama raporu videosunu da buradan izleyebilirsiniz. Konsol yama notları ise önümüzdeki haftalarda sunulacak. Basın materyalleri için basın sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

PUBG 11.2 güncellemesi PC için çıktı

Survivor Pass: Pajama Party ile Tanışın – Oyuncuların 50 düzey boyunca ilerleyip kilidini açabilecekleri 30’dan fazla ödülle Survivor Pass: Pajama Party, artık belirli bir zaman ve belirli bir sezon ile ilişkili olmayan temalar ile Pass’lerin yeni halini bize tanıtıyor. Bu bize içerik, süre ve hatta yılda kaç kez Pass yayınlayacağımız hususunda bile daha fazla seçenek sunuyor. Pass’ler, görevler ve ödüller ile benzer mekanikleri takip etmeye devam edecek, böylelikle oyuncular kendi pass’lerini alıp bugün kilidi açmaya ekranlara geleceklar!

Erangel Haritasına Bazı Güncellemeler Geliyor – Geçen Kasım ayında oyunculara Erangel’deki hangi bölgelerin biraz düzenlemeye ihtiyaç duyduğunu sorduk. Cevapları araştırmaya koyuldukten sonra, Sosnovka Adası köprülerine odaklanmaya karar verdik. Bu düzenleme, ister doğrudan düşmanlarla çatışmak; isterse fark edilmeden tüymek olsun, köprüyü geçmek isteyen oyuncular için daha fazla seçenek sunuyor.

PUBG 11.2 güncellemesi PC için çıktı

Oynanış ve Denge Ayarlamaları: Birkaç yama öncesinde, araçlarda hedef alma stabilitesi ile alakalı bazı temel sorunlara odaklandık. Araçlar, Battle Royale deneyimimizin temel bir parçası olduğundan, oyunu dengeli tutarken araç savaşını teşvik etmek istiyoruz. Verilerimizi araştırmaya koyuldukten ve oyuncu geri bildirimlerini dinledikten sonra, yolcu silahı kullanımlarının etkinliğinde beklenenden daha büyük bir artış gördük. Bu sorunu çözmek için yolcu geri tepmesini artırdık ve daha fazla değişiklik gerekmesi ihtimaline karşın durumu izlemeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu