Oyun Haberleri

Pokemon kartı almak için birbirlerini ezdiler

Pokemon kartı almak için birbirlerini ezdiler, Oyun severler için Pokemon kartı almak için birbirlerini ezdiler başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Pokemon kartı almak için birbirlerini ezdiler ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Pokemon kartı almak için birbirlerini ezdiler

Özellikle Amerika’da sürekli olarak görmeye alıştığımız görüntülere bir yenisi daha eklendi. Daha önce eminim görmüşsünüzdür, özellikle Black Friday dönemi veya özel indirim zamanlarında büyük bir izdiham ile karşılaşılabiliyor. Bu sefer yaşanan izdihamın sebebi ise ne televizyon ne de diğer elektronik ürünlerdeki indirim olmuş. Bu sefer olayın merkezinde yeniden stoklara giren Pokemon kartları var.

Pokemon kartı almak için birbirlerini ezdiler

Pokemon kartlarının fahiş fiyatlar ile satıldığına eminim önceden şahit olmuşsunuzdur. 350 – 400 bin dolar civarında satılan nadir Pokemon kartları ile de karşılaşabilinmekte. Tabi bu kartlara ulaşmak marketten almak kadar kolay değil. Bu işin satış ve şans unsurunun bunun yanında koleksiyon ve tutku yönü de bi hayli fazla. İşte bir grup  Pokemon kart koleksiyoncusu yeni kartların gelmesi ile kıyasıya bir mücadeleye girmişler.

Amerika’nın en büyük market zincirlerinden birisi olan Valmart, stoklarına yeni Pokemon kartları sokunca bu kartları almak isteyenler sabahın 7’sinde market önünde toplanmış ve kapıların açılması ile birlikte Black Friday’ı aratmayacak görüntülere vesile olmuşlar. Bigbcards30 isimli Twitter kullanıcısı aracılığıyla paylaşılan bu görünüme aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu