Dizi Haberleri

Petrol Sevdası konusu nedir? Petrol Sevdası filminin oyuncu kadrosu

Petrol Sevdası konusu nedir? Petrol Sevdası filminin oyuncu kadrosu, Dizi ve film severler için Petrol Sevdası konusu nedir? Petrol Sevdası filminin oyuncu kadrosu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Petrol Sevdası konusu nedir? Petrol Sevdası filminin oyuncu kadrosu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Petrol Sevdası konusu nedir? Petrol Sevdası filminin oyuncu kadrosu

Ramazan Bayramı’ndan dolayı dizilere ara veren TV kanalları, çeşitli filmleri seyircilerle buluşturuyor. O filmlerden bir tanesi de TV’de ilk kez yayına giren Petrol Sevdası filmi. Fox TV’de seyirci karşısına çıkan film, intenet üzerinden araştırılmaya başlandı. Filmin konusunu, oyuncu kadrosunu ve çekildiği yeri araştıran vatandaşlar, film ile alakalı bilgiler edinmek istiyor. Biz de haberimizin detay kısmında Petrol Sevdası filminin konusuna, oyuncu kadrosuna ve çekildiği bölgeye yer verdik. İşte Petrol Sevdası’nın konusu, oyuncuları ve çekildiği yer…

Petrol Sevdası filminin konusu

Saf ve temiz bir genç olan Fikri, muhtarın kızı Emine’ye aşıktır. Fikri, Emine ile evlenip, mutlu bir yaşam geçirmek niyetindedir. Lakin muhtar Selami, Fikri’yi kızının yanında görünce bi hayli öfkelenir ve kızını Fikri’den uzaklaştırmak ister. Kızını, Kazım’a vermek isteyen muhtar, Fikri ile Emine’nin arasına girer. Bu olaylardan sonra Fikri rüyasında babasını görür ve babası Fikri’ye tarlalarında hazine olduğunu söyler. Fikri hazineyi aramaya gider fakat bulamaz. Fikri tarladan ayrıldıktan sonra petrol sızıntıları çıkmaya başlar. Fikri köye döndükten sonra Emine’yi kaçırmaya karar verir. O sırada Fikri’nin tarlasında petrol çıkmaya devam eder. Fikri bu iki farklı maceranın içinde sıkışır ve absürd olaylarla yüz yüze kalır.

Petrol Sevdası filminin oyuncu kadrosu

Halil İbrahim Kurum

Tuğba Melis Türk

Selahattin Taşdöğen

Suat Sungur

Filmin çekildiği yer

Filmin büyük bir bölümü Şanlıurfa’da geçmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu