Oyun Haberleri

PES 2021’e Avrupa Kupası içerikleri eklendi

PES 2021’e Avrupa Kupası içerikleri eklendi, Oyun severler için PES 2021’e Avrupa Kupası içerikleri eklendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde PES 2021’e Avrupa Kupası içerikleri eklendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

PES 2021’e Avrupa Kupası içerikleri eklendi

Konami bugün yaptığı açıklamayla UEFA EURO 2020 turnuvasının resmi haklarını içeren eFootball PES 2021, eFootball PES 2021 LITE ve mobil sürüm için çeşitli platformlara gelecek yeni güncellemeleri açıkladı.

PES 2021’e EURo 2020 içerikleri eklendi

Bugünden bu yana, Veri Paketi (Data Pack) 6.0 çeşitli platformlarda ücretsiz olarak indirebilir olacak ve resmi UEFA EURO 2020™ modunu içerik güncellemeleriyle daha da zengin bir hale getirecek:

  • Almanya, İtalya, İspanya, Rusya, Macaristan, İsveç, Danimarka ve Romanveyahil olmak üzere güncellenmiş ulusal takım kitleri
  • Fransız oyuncu Antoine Griezmann, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, İskoç Liam Cooper, Danimarkalı Joakim Maehle ve Türk oyuncumuz Çağlar Söyüncü dahil olmak üzere güncellenmiş oyuncu görselleri
  • Resmi UEFA EURO 2020™ hakem kitleri
  • Resmi UEFA EURO 2020™ manşet rozetleri ve şampiyonluk rozeti

PES 2021'e Avrupa Kupası içerikleri eklendi

KONAMI’nin bir diğer açıklaması da bir sonraki ücretsiz paket olan Data Pack 7.0’ın önümüzdeki ay sonuna doğru yayınlanacağı yönünde. Bu tarih turnuvanın nakavt aşamasına denk geliyor ve aşağıdaki içeriklerin oyuna eklenmesinden oluşuyor:

  • Her takımın seçilmiş 26 finalist oyuncusundan bir araya gelen güncellenmiş ulusal takım personelleri
  • Takım ne kadar büyük olduğunun 23 oyuncudan 26’ya artması

Haziran başından Temmuz ortasına kadar eFootball PES 2021’in LITE ve mobil dahil çeşitli platformlardaki sürümlerinde çeşitli UEFA EURO 2020™ temalı oyun içi kampanya ve etkinlik planlanmakta.

Etkinliklerin ve kampanyaların kesin tarihleriyle geniş bir şekilde bilgileri, resmî web sayfası üzerinden ve PES sosyal platform hesaplarında çok yakında zamanda açıklamalacak.

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE an saygınlığıyla PS4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için satın alınabilir durumda. Oyun bunun yanı sıra PS5 ve Xbox Series X|S aracılığıyla da destekleniyor. Oynaması ücretsiz sürüm eFootball PES 2021 LITE da çeşitli çevrimiçi modları ve içerikleriyle sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu