Sinema Haberleri

Path of Exile Sistem Gereksinimleri – Path of Exile Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Path of Exile Sistem Gereksinimleri – Path of Exile Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Path of Exile Sistem Gereksinimleri – Path of Exile Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Path of Exile Sistem Gereksinimleri – Path of Exile Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Path of Exile Sistem Gereksinimleri – Path of Exile Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Oldukça geniş bir şekilde olan bilgisayar oyunlarından birisi kesinlikler Path of Exile oyunudur. Bu oyun birden fazla oyuncu aracılığıyla sevilerek oynanan bir oyundur. Ücretsiz olmasına rağmen bi hayli kaliteli bir oyundur. Bu oyuna yeni ekranlara gelecek bireylerin sistem gereksinimleri hususunda araştırma yapmaları çok mühimdir. Peki Path of Exile oynamak için gereken minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda…

Path of Exile Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarının kendine özel gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimleri oyun indirilmeden önce öğrenilmelidir. Çünkü sistem gereksinimleri o oyunun hangi bilgisayara uygun olduğunu gösterir. Bunu kontrol etmeden oyun yüklenirse çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Bu poblemlerin çıkmaması için öncesinden kontrol etmek gereklidir. Path of Exile Sistem Gereksinimleri oyunun yüklenmek istendiği bilgisayarın donanım özellikleri uyuşursa oyun indirilmelidir.

Path of Exile PC Donanım Özellikleri

Path of Exile bilgisayarda oynanan ir oyundur. Bu oyun çok fazla oyuncuya sahip olan oyunlardan biri olma özelliğini taşır. Oldukça bi hayli beğeni alan Path of Exile oyunu ile ilgili en fazla araştırılan konulardan birisi oynanacağı PC nin özellikleridir. Path of Exile oynayabilmek için PC donanım özellikleri ile oyunun sistem gereksinimlerinin uyuşması çok mühimdir. Path of Exile PC Donanım özellikleri ise şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi : 64 bit Win 7, 8, 10
 • İşlemci: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya ATI Radeon
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730
 • Ekran Kartı RAM: 4 GB
 • HDD: 20 GB

Path of Exile Minimum Sistem Gereksinimleri

Path of Exile bi hayli bi hayli beğeni alan bir oyundur. Bu oyunu oynamaya ekranlara gelecek bireyler ilk kez sistem gereksinimlerini araştırırlar. Bu oyunun sistem gereksinimleri hemen hemen her bilgisayarla uyuşur. Aslını söylemek gerekirse yalnızca minimum gereksinimler uyuşsa yeterli gelmektedir. Minimum gereksinimler ise şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: 64 bit Win 7, 8, 10
 • İşlemci: x86 compatible 2.6 GHz yahut daha iyisi
 • RAM: 4 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti veya ATI RADEON
 • Ekran Kartı RAM: 2 GB
 • HDD: 20 GB

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri – Monster Hunter: World Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi Nedir?LOL – Leauge of Legends Gereksinimleri Nelerdir? LOL – Leauge of Legends Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri tk1Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Horizon Zero Dawn Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu