Oyun Haberleri

Overwatch 2 PvP modu haftaya gösterilecek

Overwatch 2 PvP modu haftaya gösterilecek, Oyun severler için Overwatch 2 PvP modu haftaya gösterilecek başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Overwatch 2 PvP modu haftaya gösterilecek ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Overwatch 2 PvP modu haftaya gösterilecek

Overwatch 2 için hayranların meraklı bekleyişi sürerken uzun süredir geliştirme aşamasında olan oyun için yeni yönetmen aracılığıyla ilk “geliştirici güncellemesi” videosu yayınlandı. Yönetmen Aaron Keller, Blizzard’ın yeni Overwatch oyununun nasıl karşımıza çıkacağına dair fikir edinmek için göz atmaya hazır olduğunu dile getirdi.

  • İlginizi çekebilir: Blizzard oyuncu sayısı son 3 yılda %29 azalmış

Overwatch 2 için Mayıs ayı bitmeden bir çok detay gelecek

Yeni yönetmen Aaron Keller, Jeff Kaplan’dan görevi devraldığından beri ilk Overwatch geliştirici güncelleme videosunda Blizzard’ın 20 Mayıs’ta yaşanacak bir canlı yayın sırasında Overwatch 2 oyununun PvP modunu sergileyeceğini dile getirdi. Canlı yayında Keller, Geoff Goodman, sanat yönetmeni Dion Rogers ve geliştirme ekibinin diğer üyeleri bulunacak. Overwatch 2 haritaları sergilenirken yapılan bazı değişiklikleri yönlendiren “felsefeyi” tartışacaklar.

Keller “Beklentileri belirlemek için göstereceğimiz her şeyin geliştirme aşamasında olduğunu ve hala devam eden bir çalışma olduğunu belirtmeliyim” dedi. “Yıl içinde Overwatch 2 PvP’si ile ilgili daha fazla konuşacağız, bu yüzden daha fazlasını bilave edin” dedi.

Keller bunun bunun yanında geliştiricilerin Overwatch’ın son beş yılını tartışmak için Reddit’te bir AMA’da (Ask me anything) bulunacağını açıkladı. Umuyoruz ki bu yalnızca geriye dönük olanların tartışıldığı bir “tarih dersi” olmaz. Keller, Blizzard’ın kendisini yeni oyunun geliştirilmesiyle alakalı daha fazla bilgiyi hepinizle paylaşmaya adadığını dile getirdi.

Tabi PvE yönü oyunu ilk oyundan ayıracak keskin viraj olsa da yeni oyunda PvP’nin nasıl görüneceğini ve rekabetçi tarafta nelerle yüz yüze kalacağımızı bilmek de güzel olacaktır. Canlı yayın sırasında halen geliştirme sürecinin “o kısımlarına” gelinmediğinden bir çıkış tarihi açıklamalacağını düşünmüyoruz. Blizzard, oyunun en erken 2022’den önce çıkmasının beklenmediğini söylemişti. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu