Oyun Haberleri

Outriders 3,5 milyon satmış, yeni güncelleme yolda

Outriders 3,5 milyon satmış, yeni güncelleme yolda, Oyun severler için Outriders 3,5 milyon satmış, yeni güncelleme yolda başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Outriders 3,5 milyon satmış, yeni güncelleme yolda ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Outriders 3,5 milyon satmış, yeni güncelleme yolda

Square Enix’in Nisan ayının başlarında piyasaya sürdüği Outriders, toplamda 3.5 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başarmış. Zorlu bir çıkış haftası yaşayan yapım bildiğiniz gibi bazı poblemleri da bununla birlikte getirmişti. Geliştirici People Can Fly oyuncuları olumsuz etkileyen bazı hatalar için çözüm üretirken yakında zamanda yayına girecek yeni bir güncelleme de açıklamaldu. Tarih verilse de halen net olarak onaylanmış değil.

Outriders için yeni yama bugün çıkacak

Square Enix, oyuncu sayısı yönünden başarılı bir çıkışın ardından Outriders için “şirketin bir sonraki büyük serilerinden biri” olma yolunda olduğunu dile getirdi. İlk günlerde Steam üzerinde 100 bini aşan oyuncu sayılarıyla bi hayli ilgi gören yapım, nişancı oyunlarıyla profesyonel People Can Fly aracılığıyla geliştirildi.

Yayıncı Square Enix’in paylaşımı yaptığı sayılara göre co-op bilim kurgu temalı nişancı oyunu 1 Nisan – 1 Mayıs 2021 tarihleri içinde 3,5 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başardı. Oyunun Xbox Game Pass abonelerine de sunulması uzun soluklu zamanda oyuncu sayısını destekleyecek gibi görünmekte.

Square Enix External Studios eşbaşkanı Jon Brooke “3,5 milyondan fazla eşsiz oyuncu, 30 saatin üzerinde hemen hemen oyun süresi ve ortak oyun için son derece yüksek katılım ile biz ve People Can Fly’daki harika ekip, bu ilk başarıdan çok heyecanlıyız” dedi.

Outriders 3.5 milyon kopya satmış

“Yeni bir seri başlatmak hiçbir zaman kolay değildir ve topluluğun desteği ve geri bildirimleri için çok minnettarız. Topluluğu dikkatle dinlemeye sürdürmekteuz ve herkesin önümüzdeki haftalarda ve aylarda deneyimi iyileştirmeye ve daha da ilerletmeye kararlı olduğumuzu bilmesini istiyoruz. Ayrıca gelecekte Outriders’ı da genişletmeyi bekliyoruz.”

Dün yapılan bir geliştirici güncellemesinde bir Outriders topluluk yöneticisi, oyunun bir sonraki yamasının bir çeşit hasar azaltma sorununu ele alacağını dile getiriyor. Bu sorun, oyuncular aniden ölümcül hasarlar aldığında ölmelerini engelliyor.

“20 Mayıs Perşembe günü yayınlamayı bekliyoruz, fakat bu tarih testten başarıyla geçtikten sonra onaylanacak” dediler. Ayrıca yeni yamanın bazı çökme ve takılma poblemlerinı da çözmeyi planlıyor. Oyunun çıkışıyla birlikte yaşanan bu sorunlar için adımlar atılsa da hala oyuncuların deneyimini etkileyen bazı sorunlar mevcut. Eğer kaçırdıysanız Outriders incelememizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Sizler de oyun ile ilgiliki görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu