Dizi Haberleri

Osman Bey, Malhun Hatun ile evleneceğini Bala Hatun’a anlatıyor!

Osman Bey, Malhun Hatun ile evleneceğini Bala Hatun’a anlatıyor!, Dizi ve film severler için Osman Bey, Malhun Hatun ile evleneceğini Bala Hatun’a anlatıyor! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Osman Bey, Malhun Hatun ile evleneceğini Bala Hatun’a anlatıyor! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Osman Bey, Malhun Hatun ile evleneceğini Bala Hatun’a anlatıyor!

ATV ekranlarının reyting birincisi dizilerinden birisi olan ve her bölümü ile seyirciyi ekranlara kilitleyen Kuruluş Osman dizisinin 58. Bölüm fragmanının yayına girmesi ardından araştırılanlere hız verildi. Fragmanda Osman Bey’in Malhun Hatun ile evlenme karar ı alması yeni bölüm fragmanına damga vurdu.

Burak Özçivit’in başrolü olduğu Kuruluş Osman dizisinin 12 Mayıs Çarşamba yayına girecek 58. Bölüm fragmanı dikkat çekti.

Nikola’nın planları suya düşüyor

Şeyh Edebali’nin Osman Bey ve Umut Bey’in arasına girerek çatışmaları engellemesi ardından Umut Bey, Togay’a olan nefretini erteler. Umut Bey’in Togay’a pusu kurması engellenince Nikola’nın da kurduğu tüm planlar suya düşer. Nikola yeni hamle olarak Osman Bey ve Togay’ın arasını bozmaya çalışır.

Osman Bey, Bala Hatun’a evliliği anlatıyor

Osman Bey, Göktuğ öncülüğünde ki alpler ile Togay’a barışın sağlandığını iletmesi ardından Şeyh Edebali Umut Beyi evlilik hususunda ikna etmek için yola çıkar. Osman Bey Edebali aracılığıyla yapılan teklifleri görüşmek üzere beyleri toplayarak konuşma yaparken alınan karar ardından Osman Bey Bala Hatun’a Malhun Hatunla evleneceğini söyler.

Yapımcılık, proje ve konusu Mehmet Bozdağ aracılığıyla yapılan Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun’un Osman Bey ile evliliğe ne tepki vereceği de araştırılanler içinde yerini alıyor.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu