Dizi Haberleri

Octavia Spencer ve Kate Hudson’lı Truth Be Told Dizisinin 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı

Octavia Spencer ve Kate Hudson’lı Truth Be Told Dizisinin 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Octavia Spencer ve Kate Hudson’lı Truth Be Told Dizisinin 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Octavia Spencer ve Kate Hudson’lı Truth Be Told Dizisinin 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Octavia Spencer ve Kate Hudson’lı Truth Be Told Dizisinin 2. Sezonundan Fragman Yayınlandı

Apple TV+’ın başrolünde Octavia Spencer’a bulunduran Truth Be Told dizisinin 2. sezonundan fragman yayınlandı. Kate Hudson’ın oyuncu kadrosuna katıldığı dizinin yeni sezonu, 20 Ağustos’ta seyirci ile bir araya gelecek.

Kathleen Barber’ın hikayesinden bir araya getirilen Apple TV+ dizisi Truth Be Told,  son senelerda oldukça büyük beğeni alan gerçek suç dizilerine ve podcast‘lerine değişik bir açıdan yaklaşmış ve  bu içeriklere olan takıntının bununla birlikte getirdiği sorunlara ışık tutmuştu.

Octavia Spencer‘ın başrolünde olduğu dizi, seneler önce şöhrete kavuşmasını sağlayan davayı yeniden incelemeye başlayan ünlü podcast sunucusu Poppy Parnell’i odak noktasına almıştı. Podcast yayınlarından birinde azılı bir katili açığa çıkaran Poppy, kendisini ünlü eden davanın seneler sonra büyük bir yanlış anlaşılma olabileceği şüphesiyle eski dosyaları karıştırmaya başlamıştı.

Konusuyla dikkat çeken dizi, yayınlandıktan kısa bir süre sonra ikinci sezon onayı almıştı. Yeni sezon çalışmalarını sürdüren yapım ekibi, dizinin oyuncu kadrosuna çok mühim bir ismi dâhil etti. Kate Hudson, Truth Be Told’un 2. sezon oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

Apple TV+’ın Truth Be Told Dizisinin 2. Sezonu, 20 Ağustos’ta İzleyici ile Buluşacak

Truth Be Told

Kate Hudson, dizinin 2. sezonunda Poppy Parnell’in çocukluk arkadaşı ve medya patronu Micah Keith kişiliğine hayat veriyor. Micah, Poppy’nin podcast’ini duyduktan sonra bir cinayet vakasını çözmesi için ondan yardım ister. Lakin soruşturma, Micah’ın imparatorluğunu tehdit edebilecek keşifleri de görülmektedirır.

Octavia Spencer ve Kate Hudson ile birlikte dizide Christopher Backus, Alona Tal, David Lyons, Andre Royo, Merle Dandridge, Mychala Faith Lee, Mekhi Phifer, Michael Beach, Ron Cephas Jones, Tracie Thoms, Haneefah Wood, Tami Roman ve Katherine LaNasa gibi isimler de rol alıyor.

Justified ve The Good Wife gibi dizilerle tanınan Nichelle Tramble Spellman‘ın yaratıcısı olduğu dizinin 2. sezonu, 20 Ağustos‘ta seyirci ile bir araya gelecek. Dizinin yeni sezon fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: The Playlist

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu