Dizi Haberleri

O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyesi belli oldu

O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyesi belirlendi, Dizi ve film severler için O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyesi belirlendi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyesi belirlendi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyesi belirlendi

TV8 ekranlarında yayına giren O Ses Türkiye yarışmasının ilk gününden bu yana jüri koltuğunda oturan Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi ile aralarında çıkan iddialar sonrası yarışmadan ayrılmıştı. Ünlü şarkıcının bu ayrılığı sonrası jüri koltuğunun yeni ismi için görüşmeler başladı.

O Ses Türkiye için Gülşen’in ismi gündemde

Hadise’nin O Ses Türkiye jüri kullanıcı hesabınden ayrılığı sonrası Acun Ilıcalı yeni jüri için görüşmelere başladı. Yeni sezonda Ebru Gündeş, Beyaz ve Murat Boz’un bulunacağı yarışmanın son koltuğu için Gülşen ile görüşülüyor. Türk pop müziğinin mühim isimlerinden olan Gülşen’in bu teklife sıcak baktığı bilgisine ulaşıldı.

Ne olmuştu?

Ünlü şarkıcı Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile bir dönem yasak aşk yaşadığı iddialarının gündeme gelmesiyle O Ses Türkiye’deki jüri koltuğundan ayrıldı. Gerçeği yansıtmayan iddialar ardından Hadise’ye sevgilisi Kaan Yıldırım başta olmak üzere bir çok ünlü isimden destek geldi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu