Dizi Haberleri

Nicole Kidman ve Melissa McCarthy’li Nine Perfect Strangers Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı

Nicole Kidman ve Melissa McCarthy’li Nine Perfect Strangers Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Nicole Kidman ve Melissa McCarthy’li Nine Perfect Strangers Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Nicole Kidman ve Melissa McCarthy’li Nine Perfect Strangers Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Nicole Kidman ve Melissa McCarthy’li Nine Perfect Strangers Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı

Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Samara Weaving, Luke Evans, Regina Hall, Michael Shannon gibi isimleri bir araya getiren Nine Perfect Strangers dizisinden yeni fragman yayınlandı.

Big Little Lies’ın yazarı Liane Moriarty’nin hikayesinden bir araya getirilen Nine Perfect Strangers, dizi dünyasına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Big Little Lies dizisindeki sergilediği güçle Altın Küre ve Emmy ödüllerinin sahibi olan Nicole Kidman‘ın başrolünde olduğu dizi, hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla gözleri üstüne topluyor.

Kidman’ın bunun yanı sıra yapımcılığını da üstüne aldığı dizinin konusunu Big Little Lies dizisinin yaratıcısı David E. Kelley, Edge of Tomorrow ve Ford v Ferrari filmlerinin senaristlerinden John Henry Butterworth ve Samantha Strauss ile birlikte kaleme alıyor kaleme alıyor.

Dizinin başrollerinde Nicole Kidman ile birlikte Bridesmaids ve Can You Ever Forgive Me? filmleriyle Oscar’a aday olan ve komedi filmlerindeki başarılı sergilediği güçle adından söz ettiren Melissa McCarthy yer alıyor. İkiliye Samara Weaving, Michael Shannon, Luke Evans, Bobby Cannavale, Regina Hall, Tiffany Boone, Melvin Gregg ve Manny Jacinto gibi isimler eşlik ediyor.

Nine Perfect Strangers, 18 Ağustos’ta İzleyici ile Buluşacak

Nine Perfect Strangers, hayatlarını düzene sokmak isteyen dokuz yabancının tedavi ve değişim için gittikleri butik bir sağlık merkezinde yaşanan hadiseleri konu alıyor. On günlük dinlenme programı için merkeze gelen bu dokuz yabancının başında ise üyelerinin yorgun zihin ve vücutlarını tedavi etmeyi kendisine görev edinen Masha duruyor. Başta her şeyin normal gittiği bu on günlük zamanda beklenmedik olaylar birbirini takip ediyor.

Dizide Nicole Kidman, sağlık merkezinin yöneticisi Masha kişiliğine hayat verirken; Melissa McCarthy de tedavi olmaya gelen dokuz yabancıdan birisi olan Francis kişiliğini canlandırıyor.

Hulu aracılığıyla hazırlanan dizi, 18 Ağustos’ta seyirci ile bir araya gelecek. Kuzey Amerika’da Hulu’da ekranda yayınlanacak dizinin ülkeler arası haklarını satın alan Amazon, Kuzey Amerika dışında diziyi seyirciyle buluşturacak.

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu