Dizi Haberleri

Nezen Germiyen cinayetinde 8 yıl sonra gelen büyük itiraf!

Nezen Germiyen cinayetinde 8 yıl sonra gelen büyük itiraf!, Dizi ve film severler için Nezen Germiyen cinayetinde 8 yıl sonra gelen büyük itiraf! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Nezen Germiyen cinayetinde 8 yıl sonra gelen büyük itiraf! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Nezen Germiyen cinayetinde 8 yıl sonra gelen büyük itiraf!

ATV ekranlarında yayına giren Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Nezen Germiyencinayeti araştırılıyor. Müge Anlı’da eski eşi ve sevgilisi aracılığıyla para karşılığı erkeklerle birlikteliğe zorlanan Lütfiye Gündüz’ün 8 yıl önce kaybolmasıyla başlayan Nezen Germiyen cinayeti ile alakalı yeni bir gelişme yaşandı. Canlı yayına bağlanan cinayetin kilit ismi Ahmet Taşkın’ın arkadaşı Rıdvan Öz, vicdan azabı çektiğini söyleyerek gerçeği itiraf etti.

‘’Nezen’i ben öldürdüm dedi’’

2013 senesinde bir dere yatağında ölü bulunan Nezen Germiyen’in cinayetiyle alakalı itirafta bulunacağını söyleyen Rıdvan Öz, ‘’2013 senesinde Ahmet Taşkın’la aynı koğuştaydım. Kendisi bana ‘Nezen’i ben öldürdüm vicdan azabı çekiyorum’ dedi’’ ifadesini kullandı.

Anne ve baba gözyaşlarına boğuldu

8 yıl sonra gelen itiraf ardından herkes şaşkına döndü. Stüdyoda büyük bir sessizlik yaşanırken, cinayete kurban giden genç kızın babası Hüseyin Germiyen ve annesi Melahat Germiyen gözyaşlarına boğuldu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu