Dizi Haberleri

Netflix’in yeni dizisi 1899 ilk tanıtımı yayınlandı!

Netflix’in yeni dizisi 1899 ilk tanıtımı yayınlandı!, Dizi ve film severler için Netflix’in yeni dizisi 1899 ilk tanıtımı yayınlandı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Netflix’in yeni dizisi 1899 ilk tanıtımı yayınlandı! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Netflix’in yeni dizisi 1899 ilk tanıtımı yayınlandı!

Hem ulusal hem de ülkeler arası içerikleriyle birden çok birinin büyük ilgisini gören Netflix‘in Almanya için yaptığı dizisi Dark, kısa zaman içinde Netflix’in de en fazla popüler olan dizilerinden bir tanesi oldu. Üçüncü sezonuyla final yapan Dark dizisinin yaratıcılarından yeni bir dizi daha geliyor. 1899 adlı dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Geçen senelerde açıklanan 1899 adlı dizinin konusunu, Dark dizisini de yazan bireyler olan Jantje Friese ve Baran bo Odar olacak. Dizi, eski kıtayı Londra’dan terk edip, batıya, New York’a doğru yola çıkan göçmenleri taşıyan bir buharlı gemide yaşanan hikayeleri konu alacak. Avrupanın her aracılığıyla gelen yolcuları, yeni yüzyıl ve başka ülkelerdeki gelecekleri ile ilgiliki umutları ve hayalleri birleştiriyor. Açık denizde akıntıya kapılıp sürüklenen bir başka göçmen gemisi bulduklarında, yolculukları beklenmedik bir yöne doğru yol alıyor. Bu gemide buldukları şeyler, vaat edilen topraklara geçişleri tam bir kabus yapıyor.

Dizinin teması Dark’tan farklı bulunacağı bilgilendirmesi yapılırken dizinin oyuncu kadrosu ile alakalı yalnızca iki isim belirlendi. Bunlar José Pimentão ve Emily Beecham.

Dizinin yayın tarihiyle alakalı bir açıklama yapılmazken bu sene içinde yayına girmesi hedefleniyor.

İşte Netflix 1899 dizisi tanıtımı!

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu