Dizi Haberleri

Netflix’in Spotify Hakkındaki Mini Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Yer Alacak İsimler Belli Oldu

Netflix’in Spotify Hakkındaki Mini Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Yer Alacak İsimler Belli Oldu, Sinema ve dizi takipçileri için Netflix’in Spotify Hakkındaki Mini Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Yer Alacak İsimler Belli Oldu konusunu ele aldık.. Yazımızda Netflix’in Spotify Hakkındaki Mini Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Yer Alacak İsimler Belli Oldu ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Netflix’in Spotify Hakkındaki Mini Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Yer Alacak İsimler Belli Oldu

Netflix’in Spotify ile ilgiliki mini dizisinin oyuncu ekibinde bulunan Gizem Erdoğan, Edvin Endre, Ulf Stenberg, Joel Lützow ve Christian Hillborg gibi isimler bulunacak.

Müzik endüstrisinde devrim yaratan ve dünyanın ileri gelen müzik hizmetlerinden biri hâline gelen İsveç kökenli uygulama Spotify ile ilgili olan, halen ismi netleşmemiş Netflix dizisinin çalışmalarına başlandı. Hikâyesi genç teknoloji girişimcisi Daniel Ek ve dünya çapında ücretsiz, yasal hizmet sunarak müzik endüstrisini sarsan partnerleri etrafında dönecek olan dizi toplamda altı bölümden oluşacak.

Dizide Daniel Ek rolünde Vikings dizisiyle tanınan Edvin Endre, HBO yapımı Beartown’da Per Sundin rolünü canlandıran Ulf Stenberg, Netflix’in Kalifat isimli dizisinde Petra Hansson rolünde bulunan Gizem Erdoğan, Gåsmamman’da Andreas Ehn’i canlandıran Joel Lützow ve The Last Kingdom’da Martin Lorentzon kişiliğine hayat veren Christian Hillborg bulunacak.

Sven Carlsson ve Jonas Leijonhufvud’un kaleme aldığı Spotify Untold isimli kitaptan uyarlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Home For Christmas’ın yönetmeni Per-Olav Sørensen oturuyor. Senaryosunu Christian Spurrier’in kaleme aldığı dizinin yapımcılığını ise Eiffel Mattsson üstüne alacak. Dizinin seyirci ile 2022 senesinde buluşması bekleniyor.

Netflix’in Spotify Dizisinin 2022 Yılında Yayınlanması Planlanıyor

Kitabın hikâyesi, Spotify’ın müzik şirketlerini sisteme kaydolmaları için ikna etmek için verdiği mücadelenin, Steve Jobs’un uygulamayı Amerika’ya getirme çabasının ve alınan tepkilerin dâhil olduğu zorlu macerasına odaklanıyor. Araştırmacı teknoloji gazetecileri Sven Carlsson ve Jonas Leijonhufvud kitabı kaleme alırken 70’ten fazla röportaj gerçekleştirdi. Spotify’ın zorlu yolculuğunun hikâyesinin anlatıldığı kitap, önceden bir çok değişik dile çevrildi.

2022 senesinde yayına girmesi hedeflenen dizinin ayrıntı kısmı ile ilgili halen elimizde net bir bilgi yer almıyor.

Hikâyesiyle ilgi çeken dizi ile ilgiliki gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu