Dizi Haberleri

Netflix Türkiye Temmuz Ayı Programı

Netflix Türkiye Temmuz Ayı Programı, Sinema ve dizi takipçileri için Netflix Türkiye Temmuz Ayı Programı konusunu ele aldık.. Yazımızda Netflix Türkiye Temmuz Ayı Programı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Netflix Türkiye Temmuz Ayı Programı

Netflix Türkiye temmuz ayı programında Geçen Yaz, Fear Street üçlemesi ve Atypical gibi dikkat çekici yapımlar yer alıyor.

Netflix Türkiye temmuz ayında film ve dizi kütüphanesini yeni yapımlar ekleyerek genişletiyor. Netflix’in bi hayli beğeni alan dizisi How to Sell Drugs Online (Fast) 3. sezonu ile çok yakında zamanda seyirci ile bir araya gelecek. Ayrıca Atypical da 9 Temmuz tarihinde 4. sezonu ile ekranlara dönecek. Video oyun serisi ile geniş kitlelerce sevilmiş Resident Evil ise Resident Evil: Infinite Darkness ismli animasyon dizisi ile ekranlarımızdaki yerini alacak.

Temmuz ayında bir çok yeni belgesel de Netflix kitaplığındaki yerini alacak. Birçok konuya değinerek insanlığın bitmez merakına çare arayan belgesel Explained, 4 Haziran’da 3. sezonu ile seyirci karşısına çıkacak. Ayrıca sinema tarihini konu alarak filmlerin sahne arkalarına ışık tutan belgesel serisi The Movies That Made Us da 23 Temmuz’da 2. sezonu ile ekranda yayınlanacak.

Netflix Türkiye Temmuz Ayı Programı

Netflix Orijinal Dizileri

Atypical: 4. Sezon

9 Temmuz

Casey ve Sam yuvadan ayrılmanın eşiğindeyken Gardner ailesinin her bireyi, yaşamları boyuncaki bir sonraki adım hususunda mühim kararlarla yüz yüzedır.

Never Have I Ever: 2. Sezon

15 Temmuz

eni bir aşk, yeni bir sınıf arkadaşı ve annesiyle atışmak için yeni nedenler, Devi’nin farklı şekillerde cesur hamleler yapıp tartışmalı kararlar almasına neden olur.

Sky Rojo: 2. Sezon

23 Temmuz

La Casa de Papel’in yaratıcılarının imzasını taşıyan Sky Rojo’nun ikinci sezonunda da bolca adrenalin ve aksiyon sizi bekliyor.

How to Sell Drugs Online (Fast): 3. Sezon

Çok Yakında

Ekip, değişikliklarını bir kenara bırakıp sağlık durumu kötüleşen Lenny’nin nasıl tedavi edileceği için para bulmaya çalışır. Lakin yeni tehditler kapıdadır.

My Unorthodox Life

14 Temmuz

Bu reality dizisinde Elite World Group CEO’su ve katı bir Ortodoks-Musevi cemaatinin eski üyesi Julia Haart ile artık yetişkin olan çocuklarının yaşamına tanık olun.

Outer Banks: 2. Sezon

30 Temmuz

Yepyeni yaz maceralarıyla geri dönen dizinin ikinci sezonunda ekip bu sefer bambaşka bir sınavla yüz yüze.

Biohackers: 2. Sezon

9 Temmuz

Hatırlayamadığı zamanlar ve rahatsız edici vizyonlar yüzünden huzuru kaçan Mia, yaşamında yaşanan ani değişiklikleri ve bunları neden anımsayamadığını çözmeye çalışır.

Resident Evil: Infinite Darkness

8 Temmuz

Raccoon City’de yaşanan korkunç olaylardan seneler sonra Beyaz Saray viral bir saldırıyla harap olduğunda Leon ve Claire, kendilerini karanlık bir komplonun içinde bulur.

Netflix Orijinal Filmleri

Geçen Yaz

9 Temmuz

Deniz, kumsal, arkadaşlar, aile ve asla unutulmayacak ilk aşklar. Her yaşta başka türlü geçer yaz. 90’larda ve yazlıkta ise bambaşka…

Korku Sokağı – Fear Street Üçlemesi

2 Temmuz – 1. Kısım: 1994

Bir dizi acımasız cinayetin ardından bir genç kız ve dostları, kötü şöhretli kentlerini senelerdır pençesine almış olan uğursuz bir güce karşı savaşır.

9 Temmuz – 2. Kısım 1978

Lanetli Shadyside kasabasında bir katilin seri cinayetleri, Camp Nightwing’i dehşete düşürür ve keyifli bir yazı korkunç bir hayatta kalma mücadelesine çevirir.

16 Temmuz – 3. Kısım 1666

Karanlık sırlar. Korkunç bir kötülük. Güçlü bir lanetin ardındaki gerçek ve bir kasabanın geleceğine dair yanıtlar, 1666’nın acımasız dünyasında gizli.

The Last Letter From Your Lover – Sevgilimden Son Mektup

23 Temmuz

1960’lardan kalma bir dizi aşk mektubu bulan bir gazeteci, bu gizli ilişkinin ardındaki sırrı çözmek için harekete geçer. Jojo Moyes’un kitabından uyarlandı.

Troll Hunters: Rise of the Titans – Troll Avcıları: Titanlar Yükseliyor

21 Temmuz

Trol Avcıları, 3 Altında ve Büyücüler’in kahramanları, Dünya’yı ele geçirip ilk hâline döndürmek isteyen karanlık bir düşmanla savaşmak için güçlerini birleştiriyor.

The Last Mercenary – Emekli Ajan

30 Temmuz

Eski bir ajan, oğlunu korumak için Fransız Gizli Servisi ile yaptığı anlaşmanın üzerinden 25 yıl geçtikten sonra gizlendiği yerden çıkmak zorunda kalır.

The Water Man – Annem Yaşasın

9 Temmuz

Hasta annesini kurtarmak için umutsuzca çabalayan 11 yaşındaki Gunner, evden kaçar ve ölümü aldatma gücüne sahip olduğu söylenen tanınmış bir adamı aramaya başlar.

Netflix Orijinal Belgeselleri

Explained: 3. Sezon

Her Hafta Yeni Bölüm

Ünlülerin anlatıcı olarak olduğu bu belgesel dizisinde monarşiden özür dilemeye, köpeklerden estetik ameliyatlara kadar çok çeşitli ve büyüleyici konuları keşfedin.

Audible: Engel Tanımayan Başarı

1 Temmuz

Amaree Mckenstry-Hall ve Maryland Sağırlar Okulu’ndaki takım dostları, futbolda başarılı olmaya çalışırken kişisel sorunlarla ve bir trajediyle uğraşır.

The Movies That Made Us: 2. Sezon

23 Temmuz

Bir nesli tanımlayan gişe filmlerinin ardındaki gerçek öyküleri öğrenin. Oyuncular, yönetmenler ve sektörün içinden isimler, keyifli ve derin incelemeler sunuyor.

Lisanslı İçerikler

1 Temmuz

A Simple Favor

Disturbia

Escape Plan

The Huntsman: Winter’s War

Morning Glor

War of the Worlds

Warcraft

White Boy Rick

2 Temmuz

Minamata

Judy

12 Temmuz

The Art of Self-Defense

15 Temmuz

Top Gun

Alpha

17 Temmuz

The Souvenir

23 Temmuz

Görülmüştür

31 Temmuz

Star Trek Beyond

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu