Dizi Haberleri

Netflix Fatma dizisi için gazetelere reklam verdi

Netflix Fatma dizisi için gazetelere reklam verdi, Dizi ve film severler için Netflix Fatma dizisi için gazetelere reklam verdi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Netflix Fatma dizisi için gazetelere reklam verdi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Netflix Fatma dizisi için gazetelere reklam verdi

Dünyanın en büyük dijital film ve dizi platformu olarak kabul gören Netflix, Türk dizilerine bir yenisini daha ekledi. Fatma isminde yeni bir dizi çıkaran Netflix, bu dizi için gazetelere reklam verdi. Daha önceki Türk dizilerinde televizyon kanallarına ve bilboardlara reklam vermişti. Bu adımı ile bi hayli konuşuldu.

Fatma İçin Gazetelere Reklam Verildi

Netflix platformunun yeni Türk dizisi olan Fatma dizisi, 27 Nisan 2021 tarihinde gösterime girmişti. Dizinin başrolünde burcu biricik oynamaktadır. Dizi, yayına girdiği tarihten bu yana sosyal platformnın en fazla konuşulan dizileri içinde yer aldı. Diziyi pazarlamak isteyen Netflix, değişik bir pazarlama stratejisi geliştirdi. Fatma dizisi için gazetelere reklam verdi.

Bu stratejisi ile herkesi şaşırtan Netflix, farklı reklam alanlarını devreye sokuyor. Fatma dizisinde temizlikçi olan bir kadının seri katile dönüşme hikayesi anlatılıyor. Gazetelere, temizlik teması içeren ilanlar verildi. Bu açıdan gerçekten yaratıcı bir reklam yapıldı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu