Sinema Haberleri

NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri – NBA 2K20 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri – NBA 2K20 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri – NBA 2K20 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri – NBA 2K20 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri – NBA 2K20 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Oldukça ünlü NBA 2K20 oyunu çok fazla oyuncuya sahiptir. Bir ücret karşılığında satın alınan bu oyunu satın almadan önce sistem gereksinimleri ve oyunun yükleneceği bilgisayarın donanım özellikleri karşı karşıya geldirılmalıdır. Bunlar birbiri ile eşleşmezse oyun satın alınmamalıdır. Çünkü her bilgisayar her oyunu kaldıramaz. Bundan dolayı önceden araştırmakta yarar mevcuttur. Peki NBA 2K20PC donanım özellikleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda…

NBA 2K20 Gereksinimleri

Sistem gereksinimleri oyunları indirmeden önce ilk bakılması gereken şeydir. Çünkü sistem gereksinimleri bir oyunun bir bilgisayardan hangi özellikleri istediğini belirtir. Bu özellikler bilgisayarda yoksa bilgisayar bu oyunu kaldıramaz. NBA 2K20 için de aynısı geçerlidir. NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri oyunun indirileceği bilgisayar ile uyum içinde olmalıdır.

NBA 2K20 PC Donanım Özellikleri

NBA 2K20 oyunu bir bilgisayar oyunudur. Bu oyunun amacı basketbol oynamaktır. Oldukça ünlü olan NBA 2K20 oyunu bilgisayarda oynandığı için sistem gereksinimlerine dikkat edilmelidir. NBA 2K20 sistem gereksinimleri bu oyunun indirileceği bilgisayarın donanım özellikleri ile karşı karşıya geldirıldıktan sonra eğer birbirleriyle uyumlularsa satın alınmalıdır. NBA 2K20 oynayabilmek için önerilen PC donanım özellikleri ise şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8.1, 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4430 3Ghz /AMD FX- 8370
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB Radeon
 • DirectX: 11
 • Depolama: 80 GB

NBA 2K20 Minimum Sistem Gereksinimleri

NBA 2K20 internet üzerinden oynanan bir basketbol oyunudur. Bu oyun ücretli olsa da verildiği paraya değdiği düşünülerek çok fazla satın alınmaktadır. Oyunu satın almadan önce sistem gereksinimlerine dikkat edilmelidir. Sistem gereksinimleri hem minimum hem de önerilen olarak ikiye ayrılmaktadır. Minimum sistem özellikleri oyunun indirilmesi ve oynanabilmesi için yeterli gelmektedir. NBA 2K20 minimum sistem gereksinimleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Intel Core i3-5302.93 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 450
 • DirectX: 11
 • Depolama: 80 GB

Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Horizon Zero Dawn Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriLOL – Leauge of Legends Gereksinimleri Nelerdir? LOL – Leauge of Legends Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri tk1Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Monster Hunter: World Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu