Dizi Haberleri

Nasipse Olur filminin konusu nedir? Nasipse Olur filminin oyuncu kadrosu

Nasipse Olur filminin konusu nedir? Nasipse Olur filminin oyuncu kadrosu, Dizi ve film severler için Nasipse Olur filminin konusu nedir? Nasipse Olur filminin oyuncu kadrosu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Nasipse Olur filminin konusu nedir? Nasipse Olur filminin oyuncu kadrosu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Nasipse Olur filminin konusu nedir? Nasipse Olur filminin oyuncu kadrosu

2020 senesinde beyaz perdede seyirci karşısına çıkan Nasipse Olur filmi bu kez televizyonda seyirciyle buluşuyor. Show TV’de yayına giren film, seyirciler aracılığıyla araştırılıyor. Filmi izleyen yahut izlemek isteyen seyirciler, intenet üzerinden filmin konusunu ve oyuncu kadrosunu inceliyor. Biz de bu haberimizin detay kısmında Nasipse Olur filminin konusuna ve oyuncu kadrosuna yer verdik. İşte detaylar…

Nasipse Olur filminin konusu

Romantik komedi türünde olan Nasipse Olur filmi, başroldeki Günfer’in macerasını konu alıyor. Başına art arda felaketler gelen Günfer, babasının vefat etmesinin ardından büyük bir yıkım yaşıyor. Pastacılıkla uğraşan Günfer, amcasının borçları sebebiyle işlettiği fırından da oluyor. En son nişanlısı aracılığıyla da aldatılan Günfer için hayat hiç iyi gitmemektedir. Tam bu sırada Gökhan ile tanışan Günfer, yeni ve bambaşka bir hayata yelken açmaktadır.

Nasipse Olur filminin çekildiği yer

Nasipse Olur filmi için araştırılan konulardan bir tanesi de filmin çekildiği yer. Film Sinop’ta çekilmiştir.

Nasipse Olur oyuncu kadrosu

Algı Eke

Burak Sevinç

Nur Sürer

Zeyno Eracar

Erdem Baş

Ünal Yeter

Barış Başar

Hakan Bulut

Yeşim Dalgıçer

Selahattin Taşdöğen

Kıvanç Baran Arslan

Eylem Sezgin

Derya Şen

Aşkım Kapışmak

Sefa Yıldırım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu