Dizi Haberleri

Naomi Watts ve Bobby Cannavale, Ryan Murphy’nin Yeni Netflix Dizisi The Watcher İçin Bir Araya Geliyor

Naomi Watts ve Bobby Cannavale, Ryan Murphy’nin Yeni Netflix Dizisi The Watcher İçin Bir Araya Geliyor, Sinema ve dizi takipçileri için Naomi Watts ve Bobby Cannavale, Ryan Murphy’nin Yeni Netflix Dizisi The Watcher İçin Bir Araya Geliyor konusunu ele aldık.. Yazımızda Naomi Watts ve Bobby Cannavale, Ryan Murphy’nin Yeni Netflix Dizisi The Watcher İçin Bir Araya Geliyor ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Naomi Watts ve Bobby Cannavale, Ryan Murphy’nin Yeni Netflix Dizisi The Watcher İçin Bir Araya Geliyor

Naomi Watts ve Bobby Cannavale, Ryan Murphy’nin Netflix’te yayına girecek yeni dizisi The Watcher için bir araya geliyor.

Nip/Tuck dizisinden sonra Glee ile büyük bir başarı yakalayan, antoloji türündeki American Horror Story ve American Crime Story dizileriyle televizyon dünyasının mühim isimlerinden biri hâline gelen, seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok olan Ryan Murphy, 300 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza attığı Netflix çatısı altında yeni projeler daha da ilerletmeye sürdürmekte.

Bir yandan The Politician, Hollywood, Ratched ve Halston gibi yeni diziler hazırlayan Murphy, diğer öte yandan da The Prom filmiyle seyirci karşısına çıkıyor. Halston’ın yayına girmesindan kısa bir süre sonra, anlaşma kapsamı içinde yeni bir Ryan Murphy projesi daha Netflix kataloğuna eklenmeye hazırlanıyor.

Deadline’ın haberine göre usta oyuncu Naomi Watts ve son kez Thunder Force filminde seyrettiğimiz Bobby Cannavale, Ryan Murphy’nin Netflix’te yayına girecek yeni mini dizisi The Watcher için bir araya geliyor.

Naomi Watts ve Bobby Cannavale’lı The Watcher Dizisinin Çekimleri Bu Sonbaharda Başlayacak

The Watcher

Ryan Murphy ve önceden Glee ve Scream Queens’te birlikte çalıştığı Ian Brennan‘ın yürütücü yapımcılığını üstleneceğini dizi, hayallerindeki eve taşınan evli bir çifti ve bu çiftimize “The Watcher” ismiyle korkutucu mektuplar gönderen stalker‘ı odak noktasına alıyor. Naomi Watts ve Bobby Cannavale, dizide başlarına kötü olaylar gelen evli çifte hayat verecek.

American Horror Story’nin ilk sezonunu hatırlatan dizi, ilhâmını New Jersey’de 1905 yılına kadar uzanan tarihiyle kötü şöhretiyle ün salmış bir evden alıyor. Zamanında evi 1.4 milyon dolara satın alan bir çift, “The Watcher” ismini kullanan biri aracılığıyla tüyler ürpertici mektuplar alıyorlar. Hatta bir tanesi “Bana taze kanını getir.” kelimelerini taşıyan bu mektupların rakamının artması neticesinde çift, evi terk etmek zorunda kalıyor. 2017 senesinde evin bir sonraki kiracıları da aynı olaylara maruz kalıyor. 2019’da senesinde ev satılıyor fakat mektupları gönderen birinin kimliği tespit edilemiyor.

Naomi Watts ve Netflix’in, ilk sezonunda iptal edilen Gypsy dizisinden sonra yeniden aynı çatı altında buluşacağı The Watcher’ın çekimleri bu güz aylarında ekranlara gelecek. Dizi dünyasında nasıl yorumlar alacağını merak ettiğimiz projeyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu