Dizi Haberleri

Mr. Robot’un Yaratıcısı Sam Esmail ve Andy Siara, The Resort Dizisi İçin Bir Araya Geliyor

Mr. Robot’un Yaratıcısı Sam Esmail ve Andy Siara, The Resort Dizisi İçin Bir Araya Geliyor, Sinema ve dizi takipçileri için Mr. Robot’un Yaratıcısı Sam Esmail ve Andy Siara, The Resort Dizisi İçin Bir Araya Geliyor konusunu ele aldık.. Yazımızda Mr. Robot’un Yaratıcısı Sam Esmail ve Andy Siara, The Resort Dizisi İçin Bir Araya Geliyor ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Mr. Robot’un Yaratıcısı Sam Esmail ve Andy Siara, The Resort Dizisi İçin Bir Araya Geliyor

Mr. Robot ve Homecoming’in yaratıcısı Sam Esmail ile Palm Springs’in senaristi Andy Siara, Peacock’ta yayına girecek komedi dizisi The Resort için bir araya geliyor.

Mr. Robot ve Homecoming gibi seyirci aracılığıyla beğeniyle karşılanan dizilerin yaratıcısı olarak sektörde dikkatlerini üzerine çeken Sam Esmail ve asıl çıkışını konusunu yazdığı Palm Springs filmiyle yapan Andy Siara, gizem unsurları da barındıran komedi türündeki The Resort dizisi için bir araya geliyor.

Andy Siara, dizinin konusunu kaleme alacak, bunun yanı sıra Sam Esmail ile birlikte dizinin yürütücü yapımcılığını da üstüne alacak.

Andy Siara, The Resort Dizisinin Senaryosunu Kaleme Alacak

The Resort

Sekiz bölüm şeklinde Peacock’ta yayına girecek olan dizi, adeta bir tabloyu andıran Riviera Maya mekânını mesken tutuyor ve bir komployla iç içe geçmiş bir aşk öyküsünü konu ediniyor. Buradan hareketle dizi, boşanmanın eşiğindeki evli bir çiftin Yucatán’ın en ünlü çözülmemiş gizemlerinden birine bir başkasına geçmesini mercek altına alacak.

Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve yayın tarihi halen netlik kazanmadı, fakat Sam Esmail ve Andy Siara’nın bu dizi için bir araya geliyor olması projeye karşı heyecanımızı yükselten mühim bir etken.

Şu aralar yapımcılığını üstüne aldığı yeni  Battlestar Galactica dizisi üzerinde çalışan Esmail, önceden Angelyne dizisinde de Peacock ile çalışmıştı. Emmy Rossum’un başrolünü üstüne aldığı Angelyne, bu sene seyirci ile bir araya gelecek.

Elimizdeki bilgilerin bi hayli kısıtlı olduğu, hazırlık aşamasındaki bu diziyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu