Oyun Haberleri

Monster Notebook orkestrasından Final Fantasy performansı

Monster Notebook orkestrasından Final Fantasy performansı, Oyun severler için Monster Notebook orkestrasından Final Fantasy performansı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Monster Notebook orkestrasından Final Fantasy performansı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Monster Notebook orkestrasından Final Fantasy performansı

Monster Notebook oyun müzikleri orkestrası uzun süredir farklı çalışmalar ile karşımıza çıkıyor ve oyun dünyasından en sevdiğimiz parçaların performansına imza atıyorlar.

Orkestra bu sefer de oyun dünyasının en mühim serilerinden birisi olan Final Fantasy serisinin unutulmaz parçalarından birisine hayat vermiş. 

Tidus ve Yuna’nın hikayesine odaklanan Final Fantasy X’in bi hayli beğeni alan parçalarından birisi olan “To Zanarkand” temasını takipçileri için yorumlayan ekip bu hususta başarılı bir işe imza atmış. Özellikle çok sık piyano versiyonlarını dinlediğimiz bu parçanın ana hatlarının gitar ile ele alınmasını bir Final Fantasy hayranı olarak bi hayli sevdiğimi söylemeliyim. Hazırlanan bu çalışmaya ve bu parçada imzası bulunan isimlere aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Monster Notebook Oyun Müzikleri Orkestrası – Final Fantasy X Theme

Monster Notebook Oyun Müzikleri Orkestrası; dünyası, karakterleri ve hikâyesiyle hafızalarda yer edinen Final Fantasy X’in To Zanarkand Theme versiyonu siz değerli okurlarımız için yorumladı.

1.Keman: Seden Canalp, Asude Ata, Ishak Dursun
2.Keman: Buse Efsen, Ronahi Dölek, İbrahim Orazov
Viyola: Cem Gülgel, Özlem Sevindik, Selim Kurtuluş
Çello: Emre Özer, Kerem Sevüktekin, Fırat Semercioğlu
Flüt: Kubilay Taşcılar
Klarnet: Talya Kolcuoğlu
Korno: Okan Akbaş
Gitar: Davut Özdemir
Bas Gitar: Oğulcan Akça
Zil: Kaan Yol
Perküsyon: Levent Çelik

Aranje: Umut Sulubacak
Video: Benan Kanber
Ses: Deniz Cem Demir
Sanat Yönetmeni: Deniz Cem Demir

Monster Notebook orkestrasından Final Fantasy performansı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu