Sinema Haberleri

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri – Monster Hunter: World Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi Nedir?

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri – Monster Hunter: World Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi Nedir?, Dizi ve film severler için Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri – Monster Hunter: World Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri – Monster Hunter: World Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri – Monster Hunter: World Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi Nedir?

Monster Hunter: World oyunu tıpkı diğer bilgisayar oyunları gibi bazı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymaktadır. Sistem gereksinimleri, oyunun indirilebilmesi için gereklidir. Sistem gereksinimleri oyunun bilgisayar donanım özellikleri ile uygun olup olmadığını anlamak için oyunu indirmeden önce kontrol edilmesi gereken bir unsurdur. Peki Monster Hunter: World oyunu için minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Ayrıntılar bu yazıda…

Monster Hunter: World Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarının sistem gereksinimleri mevcuttur. Bilgisayar oyunlarıyla ilgilenen bireyler bir oyunu indirmeden evvel oyunun sistem gereksinimlerini kontrol ederler. Çünkü sistem gereksinimleri bilgisayarın özellikleri ile uyumlu olmak zorundadır. Aksi takdirde oyun indirilemez. Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri bu oyunun indirilmesinden önce araştırılmalıdır. Araştırıldığında PC donanım özellikleri ile uyuştuğu görülürse oyun indirilebilir ve rahatça oynanır.

Monster Hunter: World PC Donanım Özellikleri

Bilgisayar oyunlarını indirebilmek için ilk araştırılan konu oyunun sistem gereksinimleri ve sahip olunan PC nin donanım özellikleridir. Bu ikisi unsurun birbirine uyması gereklidir. Eğer birbirine uymasa oyun indirilemez. İndirilse de oyun esnasında birden fazla sıkıntı çıkar. Monster Hunter: World oyunun istediği. PC donanım özellikleri ise şöyledir:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: nvidia GeForce GTX 1060
 • DirectX: 11
 • Alan: 48 GB

Monster Hunter: World Minimum Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarının bazı gereksinimlere ihtiyaç duyduklarını bilmeyen bilgisayar oyuncusu yoktur. Oyunların indirilebilmesi için bu sistem gereksinimlerini iyi bilmek çok mühimdir. Monster Hunter: World oyununun da gerekli sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu oyunu indirebilmek için yalnızca minimum sistem gereksinimleri karşılansa bile yeterli gelmektedir. Monster Hunter: World oyununun daha rahat oynanması için bir üst paragraftaki sistem gereksinimleri daha güzeldir fakat oyunu indirmek için minimum sistem gereksinimleri de yeterli gelmektedir. Monster Hunter: World minimum sistem gereksinimleri şöyledir:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4460
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760
 • DirectX: 11
 • Alan: 48 GB

Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Horizon Zero Dawn Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriLOL – Leauge of Legends Gereksinimleri Nelerdir? LOL – Leauge of Legends Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri tk1

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu