Oyun Haberleri

Monster Hunter Rise ücretsiz güncellemesi çıktı

Monster Hunter Rise ücretsiz güncellemesi çıktı, Oyun severler için Monster Hunter Rise ücretsiz güncellemesi çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Monster Hunter Rise ücretsiz güncellemesi çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Monster Hunter Rise ücretsiz güncellemesi çıktı

Monster Hunter Dijital Etkinliğinde, Monster Hunter Stories  2: Wings of Ruin ve Monster Hunter Rise için yeni fragmanlar, oynanışlar ve bilgiler bilgisi verildi. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin’in en son fragmanı, oyunun 9 Temmuz 2021’de Nintendo Switch sürümünden önce olay örgüsü ayrıntı kısmını sundu: Monster Hunter Stories’den iki karaktere ilk bakış, sıra tabanlı savaş sistemi ve daha fazlası. Ek olarak, Dijital Etkinlikte, Monster Hunter Rise için ilk ücretsiz oyun güncellemesinin geleceği açıklamaldu ve avcıların savaşması için bir dizi yeni canavar, işlenecek yeni teçhizat, katmanlı zırh oluşturma kabiliyeti ve kilidi açılmış bir avcı rütbe üst limiti içerecek.

Monster Hunter Rise ücretsiz güncellemesi çıktı

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin’in son fragmanında hayranlara, oyundaki Monstie yoldaşlarının, rakip grupların ve destansı hikayenin daha yüksek kaliteli görselleri gösterildi. Canavarlarla kuvvetli bağlar kurmak için bir Kinship Stone kullanabilen genç bir Monster Rider rolünü üstlendikten sonra oyuncular, orijinal Monster Hunter Stories’den dönecek olan Lilia ve Reverto ile karşılaşacaklar. İkili, Wings of Ruin kehanetinde öngörülen yıkıcı gücünü uyandırmadan önce yoldaşınız Razewing Ratha’yı yakalamayı planlıyor. Arkalarında, kendi çirkin amaçları için Razewing Ratha’yı ele geçirmeye çalışan bir grup Avcı ve Süvari var. Bu geri dönen karakterlerin önceden açıklanan oyuncularla nasıl etkileşim kurduğuna dair daha fazla ayrıntı ve oyuncunun ya dostlarını kurtarmak veya dünyayı kurtarmak için yaptığı yolculuk ile alakalı detaylar yakında zamanda açıklanacak.

Monster Hunter Rise ücretsiz güncellemesi çıktı

Yeni Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin fragmanının ardından, Monster Hunter Dijital Etkinliğinde, oyundaki sıra tabanlı savaşın temelini oluşturan stratejik unsurların ilk ayrıntı kısmı bilgisi verildi. Üç saldırı türü Güç, Hız ve Teknik Monster Hunter Stories’den geri dönerken, istekli Monster Rider da git gide git gide artan tehditlerin üstesinden gelmek için doğru silah türünü ve becerileri tercih ederek ustalaşmalıdır. Oyuncular, canavarların dövüş stilini öğrenerek, doğru saldırı türünü seçerek gelen saldırılara karşı koyabilirler. Ek olarak, belirli vücut parçalarını hedef alıp kırarak düşman canavarları durdurabilir ve kuvvetli Çifte Saldırılar gerçekleştirmek için Monstie ile ekip kurabilirler. Süvariler bunun bunun yanında, savaşın akışını değiştirebilecek yıkıcı Kinship saldırıları yapmak için Monstie ve diğer Savaş Arkadaşı karakterleriyle güçlerini birleştirebilirler.

Etkinlik sırasında, Monster Hunter Rise oyuncuları, oyunun ilk ücretsiz oyun güncellemesinde bulunan ve bugün ardından tüm oyunculara sunulacak olan çeşitli canavarlara ilk bakış da deneyimlediler. Elder Dragons Kushala Daora, Teostra ve önceden açıklamalan Bukalemunların fırtınalı gelişine ek olarak, oyuncular Apex Diablos ve Apex Rathalos ile de saldırabilecekler. Güncellemenin bir parçası olarak, önceden yayına giren Apex canavarlarına Rampage görevlerinin dışında meydan okunabilir, Magnamalo Rampage görev rotasyonuna katılacak, oyuncular katmanlı zırhlar oluşturabilecek ve belirli koşullar yerine getirildiğinde maksimum avcı rütbesinin kilidi açılacak. Yeni etkinlik görevleri de oyun güncellemesinin ardından yayına girecek ve indirildikten sonra herhangi bir zamanda çevrimdışı olarak oynanabilecek. Moda avcıları bunun bunun yanında yeni ses seçenekleri, çıkartma setleri, hareketler, dostlarınız için katmanlı zırh ve daha fazlasını içeren yeni kozmetik DLC satın alabilecekler!

Nintendo Switch’te Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin için ön siparişler artık açık ve Ena için Kamura kıyafetine ulaşım içeriyor. Her iki oyun için de geçiş içeriğinin bir parçası olarak, kaydettikleri verileri Monster Hunter Rise’dan bağlayan oyuncular, o oyundaki avcıları için Rider katmanlı zırh alırken, Monstie Riders, Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin’de Kamura Garb katmanlı zırhına erişebilecek. En son, bugünkü Monster Hunter Dijital Etkinliği, Monster Hunter Rise karakterlerinin Mayıs ayı sonunda yayına girecek olan ikinci ücretsiz oyun güncellemesinde neler bekleyebileceklerinin ilk ayrıntı kısmını sağladı. Bu sonraki güncelleme, daha fazla canavar, oyunun mevcut sonucunun ardından sona eren yeni bir hikaye ve daha fazlasını içerecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu