Sinema Haberleri

Mohammed Al Saloussi kimdir? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Mohammed Al Saloussi kimdir? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?, Dizi ve film severler için Mohammed Al Saloussi kimdir? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Mohammed Al Saloussi kimdir? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Mohammed Al Saloussi kimdir? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor soruları magazin gündemini takip edenler aracılığıyla merak ediliyor. Şeyma Subaşı ile yaşadığı aşkla tanıdığımız Mohammed Al Saloussi bir önceki günlerde Şeyma Subaşı için özel jet bulamayınca bir yolcu uçağını tüm biletlerini satın alarak kapatmıştı. En son ünlü milyarder Mohammed Al Saloussi sevgilisi Şeyma Subaşı için 3.5 milyon dolarlık ev aldı. Peki, Mohammed Al Saloussi kimdir? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Özel yaşamındaki gelişmelerle sürekli olarak magazinde adından söz ettiren Şeyma Subaşı, bir süredir Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile ilişkisiyle gündemde. Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıkladıktan sonra ailesiyle tanıştırmış ve ardından ise tatile çıkmıştı. Bu noktada, Mohammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor soruları magazin gündeminde yer alıyor. İşte Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin yaşamı

MOHAMMED AL SALOUSSİ KİMDİR?

Mısır’da yatırımcılık işiyle uğraştığı bilinmekte. Mısırlı bir şeyhin oğlu olan iş insanı Muhammed Al Saloussi 36 yaşında. ABD’nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding’te yöneticilik yapan Al Saloussi’nin adına kayıtlı 11 şirket yer alıyor. Lakin hiçbirinin ulaşılabilir bir internet adresi veya hangi sektörde faaliyet gösterdiğine dair bilgi yer almıyor. 2020’de yayına giren ‘En Zengin Araplar’ listesinde 18’inci sırada bulunan Al Saloussi’nin yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak bilgisi verildi.

Aynı zamanda yapımcılık ve DJ’lik de yapan genç işinsanının adı bir dönem Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan’la da anılmıştı. Chloe, Serdar Ortaç’la evli olduğu 8 Nisan 2018’de mayo çekimleri için gittiği Miami’de Mohammed Al Saloussi ile çılgın partilere katılıp eğlenmişti. Al Saloussi’nin ismi, yabancı basında Mart 2021’de çalıntı Ferrari haberleriyle yer aldı. 2019’da 1.4 milyon dolara aldığı Ferrari’nin çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu