Dizi Haberleri

Milo Ventimiglia, Amazon’un The Marvelous Mrs. Maisel Dizisinin 4. Sezon Kadrosuna Katıldı

Milo Ventimiglia, Amazon’un The Marvelous Mrs. Maisel Dizisinin 4. Sezon Kadrosuna Katıldı, Sinema ve dizi takipçileri için Milo Ventimiglia, Amazon’un The Marvelous Mrs. Maisel Dizisinin 4. Sezon Kadrosuna Katıldı konusunu ele aldık.. Yazımızda Milo Ventimiglia, Amazon’un The Marvelous Mrs. Maisel Dizisinin 4. Sezon Kadrosuna Katıldı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Milo Ventimiglia, Amazon’un The Marvelous Mrs. Maisel Dizisinin 4. Sezon Kadrosuna Katıldı

Milo Ventimiglia,Emmy ve Altın Küre ödüllü The Marvelous Mrs. Maisel dizisinin 4. sezonunun oyuncu kadrosuna dâhil oldu. 

Gilmore Girls’ün senaristi Amy Sherman-Palladino‘nun yaratıcısı olduğu The Marvelous Mrs. Maisel, 2019’un Aralık ayında 3. sezonuyla seyirci karşısına çıkmış ve ilk iki sezonunda olduğu gibi yine beğeniyle karşılanmıştı. 3. sezonun yayına girmesinın ardından zaman kaybetmeden 4. sezon için çalışmalara başlanmış olsa da, birden fazla yapım gibi The Marvelous Mrs. Maisel’in prodüksiyonu da salgın sebebiyle sekteye uğradı. Dizinin New York’ta gerçekleşen çekimlerine 2020’nin yaz aylarında start verilmesi planlanmış olsa da pandemi sebebiyle bu tarihte prodüksiyon aşamasına geçilemedi. Yaşanan bu gecikmeye bağlı olarak yeni sezonu ertelenen dizinin ekranlara dönmesi için bekleyiş sürerken, yeni sezon çekimlerine geçtiğimiz ocak ayında başlandı.

Rachel Brosnahan, Tony Shalhoub ve Alex Borstein‘in başrollerinde olduğu dizinin 4. sezonunun oyuncu kadrosuna Milo Ventimiglia da dâhil oldu. 3. sezonda bulunan konuk oyuncu Stephanie Hsu da dizinin 4. sezonunda olacak.

Gilmore Girls’te, Jess Mariano karakteri ile Rory’nin ve hayranların kalbini kazanan Milo Ventimiglia’yı dizinin yaratıcısı Amy Sherman-Palladino ve yürütücü yapımcı Daniel Palladino ile yeniden bir araya getiren The Marvelous Mrs. Maisel, bu hamleyle Gilmore Girls takipçilerini da mutlu etti.

The Marvelous Mrs. Maisel 4. Sezon Prodüksiyon Aşamasında

Amazon’un öncülüğünde seyirciyle buluşan dizi, ilk sezonunda seyirciyi 1950’li senelerın New York’una davet etmiş, Rachel Brosnahan’ın oynadığı Miriam ‘Midge’ Maisel kişiliğini odak noktasına almıştı. Evlendikten sonra çalışmamayı, kendisini eşine ve çocuklarına adamayı tercih eden Mrs. Maisel, bir gece eşinin ihanetini öğrenerek yıkılır. Boşanma kararı alan ve ailesinden beklediği desteği göremeyen Mrs. Maisel, bir gece yaşadığı sinir bozukluğu yüzünden kendini komedi gösterileri düzenleyen bir mekânın sahnesinde bulur ve yaşamını stand-up gösterileri yaparak kazanmaya başlar. Dizinin 4. sezonunda Midge’in yolculuğu tüm hızıyla sürdürmekte.

4. sezonu halen prodüksiyon aşamasında olan The Marvelous Mrs. Maisel’in ilk üç sezonunu Amazon Prime Video platformundan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Colönder, IMDb

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu