Dizi Haberleri

Mike Flanagan ve Netflix, Something is Killing the Children Uyarlaması İçin Yeniden Bir Araya Geliyor

Mike Flanagan ve Netflix, Something is Killing the Children Uyarlaması İçin Yeniden Bir Araya Geliyor, Sinema ve dizi takipçileri için Mike Flanagan ve Netflix, Something is Killing the Children Uyarlaması İçin Yeniden Bir Araya Geliyor konusunu ele aldık.. Yazımızda Mike Flanagan ve Netflix, Something is Killing the Children Uyarlaması İçin Yeniden Bir Araya Geliyor ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Mike Flanagan ve Netflix, Something is Killing the Children Uyarlaması İçin Yeniden Bir Araya Geliyor

The Haunting of Hill House serisinde birlikte çalışan Mike Flanagan ve Netflix, Something is Killing the Children çizgihikayesinden uyarlanacak dizi projesi için yeniden bir araya geliyor.

Oculus, Gerald’s Game ve Hush gibi seyircinin beğenisini kazanmış korku filmleriyle tanınan ve he Shining’in devam filmi Doctor Sleep‘i yöneten Mike Flanagan, özellikle The Haunting of Hill House ve dizinin The Haunting of Bly Manor adını taşıyan 2. sezonuyla dikkatleri üzerine çekti.

Yaratıcısı olduğu dizinin çok beğenilmesi üzerine Flanagan, Netflix ile yeni dizi ve film projeleri üretmek için uzun soluklu bir anlaşma imzaladı. Başarılı yönetmen öte yandan Netflix’in korku türündeki Midnight Mass dizisi için çalışmalarını sürdürirken, diğer öte yandan da yeni projelere yelken açıyor. Anlaşma kapsamı içinde yeni bir Mike Flanagan projesi daha Netflix kataloğuna eklenmeye hazırlanıyor.

Colönder’ın haberine göre Mike Flanagan ve Netflix, James Tynion IV’un kaleme aldığı, Werther Dell’Edera’nın çizimlerini yaptığı Something is Killing the Children çizgihikayesinden uyarlanacak dizi projesi için yeniden bir araya geliyor.

Mike Flanagan’lı Something is Killing the Children’ın Yayın Tarihi Henüz Netlik Kazanmadı

Something is Killing the Children

Mike Flanagan, önceki projelerinde birlikte çalıştığı Trevor Macy ile birlikte dizinin konusunu yazacak ve yürütücü yapımcılığını da üstüne alacak.

Something is Killing the Children, seyirciyi Amerika’nın ortasındaki bir kasabaveyavet ediyor. Bu gizemli kasabada çocuklar çok esrarengiz şekillerde ölmektedir. Bölgenin yerel bir polisi, vahşi cinayetler karşısında şaşkına döner ve katili yakalamak için and içer. Lakin kasaba halkı, ortalıkta dolaşan gizemli yaratıkların çocukları kaptığına ve onları parçalara ayırdığına dair haberlere inanmayı reddeder. Kasabaya gelen ve onların “canavar” sorununu çözebileceğini iddia eden gizemli yabancı Erica Slaughter ise hadiselerin akışını değiştirir.

Şu an ön hazırlık aşamasında olan dizinin çekim ve yayın tarihi ve oyuncu kadrosu ile ilgili elimizde net bir bilgi yok. Önümüzdeki yıl yayına girmesi olası görünen diziyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Colönder

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu