Oyun Haberleri

Miitopia, Nintendo Switch için çıktı

Miitopia, Nintendo Switch için çıktı, Oyun severler için Miitopia, Nintendo Switch için çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Miitopia, Nintendo Switch için çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Miitopia, Nintendo Switch için çıktı

Nintendo’nun geçtiğimiz aylarda açıkladığu Miitopia, Nintendo Switch platformuna özel olarak çıktı. oluşturduğumuz Mii kişiliğimiz ile değişik bir maceraya atıldığımız oyun parti donanımlarıyla de ön planda gözüküyor. Nintendo’nun oyunun çıkışı ile ilgili yaptığı açıklama şu biçimde;

Miitopia, Nintendo Switch’e özel olarak çıktı

Miitopia bugün Nintendo Switch’te çıktığında oyuncular çılgın ve enteresan bir maceraya atılabilirler. Kötü Dark Lord aracılığıyla çalınan yüzleri kurtarma görevinde düşmanlarla savaştığınız geniş bir dünya çapında yolculuk yapın. Oyuncular, keşif gezisine katılan cesur partiden büyük kötü adam olan Dark Lord’un kendisine kadar, başrollerde istedikleri kişiyi yaratabilir ve kadroya alabilirler.

Korkunç düşmanları yendikten sonra handa dinlenmek ve Mii karakterleri içindeki bağları beslemek mühimdir. Parti üyeleri bir araya getirilirse, arkadaşlıkları gelişecektir. Mii karakterler kafeye, sinemaya ve daha fazlasına gezilere gönderilebilir. İki arkadaşlık asla aynı olmayacak! Macerayı benzersiz kılacak gülünç etkileşimler, rastgele değişimler ve beklenmedik durumları bilave edin.

Miitopia, Nintendo Switch için çıktı

Parti, güvenilir bir at arkadaş ile tamamlanır. Oyuncular yeni dostlarıyla vakit geçirirse sadakatiyle ödüllendirilir. At, savaşta bir yardım toynağı uzatacak ve daima onların yanında duracaktır. Mii karakterleri Nintendo Switch Mii yaratıcısı aracılığıyla oluşturulabilir ve oyuna eklenebilir – bunun bunun yanında arkadaşlardan renkli bir kadro yaratmak olabilecekdür *. Miitopia’da oyuncular artık göz alıcı peruklar, renkli saç stilleri ve savaşa hazır makyajlarla Mii karakterlerinin her zamankinden daha muhteşem görünmesini sağlamak maksadıyla daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip.

Bu komedi dolu fantastik macerayı tatmak isteyen herkes için ücretsiz bir Miitopia demosu mevcut. Kaydedilen verileri demodan oyunun tam sürümüne aktarmak olabilecekdür, böylece oyuncular maceralarına sorunsuz bir biçimde devam edebilirler.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu