Oyun Haberleri

Microsoft E3 Showcase tarihi açıklandı. Bethesda ile 90 dakikalık şov.

Microsoft E3 Showcase tarihi bilgisi verildi. Bethesda ile 90 dakikalık şov., Oyun severler için Microsoft E3 Showcase tarihi bilgisi verildi. Bethesda ile 90 dakikalık şov. başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Microsoft E3 Showcase tarihi bilgisi verildi. Bethesda ile 90 dakikalık şov. ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Microsoft E3 Showcase tarihi bilgisi verildi. Bethesda ile 90 dakikalık şov.

E3 Fuarı, yalnızca biz oyun severlerin her sene çılgıncasına beklediği bir etkinlik değil. Aynı zamanda firmaların da en yeni ürünlerini, kitlelere duyurabilmeleri için çok mühim bir fırsat. XBox Live servisi ile de sürekli olarak gündemde kalmayı başaran firma, Microsoft E3 Showcase ile çok konuşulacak gibi görünmekte. Özellikle rakibi Playstation cephesinin sessiz kaldığı şu zamanda, geçtiğimiz nesilde kaybettiği kanı yeniden kazanabilmesi için çok çalışması gerektiğinin bilincinde olan firma, E3 Fuarı’nda, özellikle geçtiğimiz aylarda satın aldığı Bethesda ile şov yapacak.

Microsoft E3 Showcase tarihi belirlendi

Microsoft, Xbox ve Bethesda Games Showcase’in, Türkiye saati ile 13 Haziran Pazar günü saat 20:00’de yayınlanacağını açıkladı. Xbox sayfasında yapılan bilgilendirmede, Xbox Game Studios, Bethesda ve dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarından gelen oyunlara odaklanacağı belirtiliyor.

————-

————-

Sadece Bethesda’nın sahip olduğu stüdyoları göz önüne aldığımızda, bu seneki etkinlikte, Microsoft’un şimdiden fazla büyük bir kazanım ile çıkacağını söylemek yalan olmayacaktır. Biz dahil bir çok oyuncunun da heyecanla beklediği, Elder Scrolls VI’nın açıklama ve videolarının da yer almasının olabilecek olasılıklar içinde olduğunu düşünürsek, etkinliği heyecanla beklemeye şimdiden başlamamız lazım.

Microsoft’un 90 dakikalık gösterisi, Xbox’ın Twitch, YouTube, Twitter ve Facebook kanallarında canlı olarak sunulacak.

Microsoft E3 şovunda öne çıkmasını beklediğimiz oyunlar:

  • Halo Infinite
  • Forza Motorsports
  • Fable
  • Nobody Saves the World
  • Astria Ascending
  • Elder Scrolls VI
  • Starfield

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu