Dizi Haberleri

Menajerimi Ara dizisine 3 sürpriz transfer! Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ve Beyti Engin Menajerimi Ara dizisine dahil oldu!

Menajerimi Ara dizisine 3 sürpriz transfer! Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ve Beyti Engin Menajerimi Ara dizisine dahil oldu!, Dizi ve film severler için Menajerimi Ara dizisine 3 sürpriz transfer! Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ve Beyti Engin Menajerimi Ara dizisine dahil oldu! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Menajerimi Ara dizisine 3 sürpriz transfer! Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ve Beyti Engin Menajerimi Ara dizisine dahil oldu! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Menajerimi Ara dizisine 3 sürpriz transfer! Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ve Beyti Engin Menajerimi Ara dizisine dahil oldu!

Star TV ekranlarının bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi durumuna gelen Menajerimi Ara’ya sürpriz isimler katıldı. Dizi yapımcıları aracılığıyla yapılan açıklamalara göre Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ve Beyti Engin’in konuk oyuncu olarak diziye dahil oldukları bilgisi verildi.

Barış Falay, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın başrolünde olduğu Menajerimi Ara dizisi tanınmış isimlerin konuk oyunculukları ile sürdürmekte. En son yapılan açıklamalarda diziye Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ve Beyti Engin’in dahil olduğu aktarılırken dizi hayranları incelemelerina hız kazandırdı.

Geçen bölümlerde İrem Derici, Serdar Ortaç ve Murat Dalkılıç’ın konuk oyuncu olarak görev aldığı Menajerimi Ara dizisinin yeni konuk oyuncuları bilgisi verildi.

Dizi hayranları sosyal platform hesapları üzerinden verilen haberlere mutluluk paylaşımları yaparken diğer dizilere kıyasla Menajerimi Ara’nın PR çalışmalarını daha iyi yürütüldüğü paylaşıldı.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu